kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
25.4.2009 / KPŽ Kutnohorská 50, Kutná Hora

Jubilejní 10. ročník největšího domácího seriálu cyklistických závodů odstartovala v sobotu Kutnohorská 50. Na startu prvního dílu KPŽ nechyběla ani nemocemi prořídlá sestava Superior Riders.

Sluncem zalité centrum Kutné Hory, známého dějiště pohárových XC závodů, zaplnily tentokrát, kromě šikmookých turistů, davy cyklistů, aby se vydaly vstříc rychlé, ale místy i příjemně hravé trati namotané v okolí města. Zázemí jim tvořil parčík pod chrámem Sv. Barbory, kde byly situovány týmové stany, občerstvení i pódium se stupněmi vítězů.

Na ty po závodě vystoupil v dresu Superior Riders i Petr G., kterému po výborné výkonu jen těsně uniklo stříbro v kategorii nad 40 let a obsadil 3. místo ( 43. celkově ). Martin do závodu nastoupil s novou zbraní - SUPu osazeném ultralehkou karbonovou pevnou vidlicí 1One. Po jezdecké chybě bohužel odpadl z vedoucí skupiny a zbytek závodu byl pro něj spíše trápením. Cílem projel "obložen" kamarády z Odlo-Specialized Matějěm a Dominikem na 17. místě. Zajda opět potvrdil svou vysokou výkonnost 33. místem a Liborkovi jeho letošní závodní premiéra vynesla 36. příčku. Oslavenec Marek po technických problémech takticky neprojel cílovou časomírou, aby si nezhoršil startovní pozici na příštím závodu.

Kutnohorské 50 ve velkém stylu kraloval Pavel Boudný před Tomáši Vokrouhlíkem aTrunschkou. Výprodejovému mágovi gratulujeme!

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet