kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
14.5.2009 / XC Palčák - Džobrův den, Brno

Nebývale rušné bylo středeční odpoledne v areálu brněnských vysokoškolských kolejí pod Palackého vrchem - v rámci sportovního dne VUT se zde konal závod horských kol.

Guru vysokoškolského MTB Ivo Šmarda nachystal pro závodníky nádherný, atraktivní a překvapivě náročný okruh se dvěma vražednými stoupáními a několika hravými sjezdy.

Na startu se sešlo několik velice kvalitních závodníků v čele s Radkem Šíblem, Milanem Fajtem a Honzou "Džobrem" Jobánkem. Kromě něj reprezentoval hlavního partnera závodu - Meridu - ještě Lukáš Vlach, který odložil manažerský smoking a nasoukal se do úplých špurtek. Superior Riders měli na trati dvojí zastoupení - závodil sice pouze Martin, stěžejní funkce však padla na Homouše, který v nejprudším stoupání rozdával závodníkům rady a především podával 100% objektivní informace o počtech kol a pořadí.

Po startu nekompromisně rozvěsil startovní pole Humr a vydal se do samostaného úniku. Ve třeím z pěti okruhů však pokorně předal žezlo lídra závodu Džobrovi, který následně proťal cílovou pásku jako vítěz. Martin dojel s nevelkým odstupem za ním a oba tak mohli sledovat finiš třetího v pořadí - manažera Lukyna, který dokázal, že závodit zdaleka ještě nezapomněl.

Za fotodokumentaci ze závodu děkujeme legendárnímu talentu valašské cyklistiky a pilotovi démonického modrého Cannondalu s necudně žlutou prachovkou Headšoku - Tomovi Porubskému


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet