kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
13.7.2009 / KPŽ Praha Karlštej tour

Je pátek, komando Superior riders balí kanady, spacáky, bombry, plynové masky, zbraně, jídlo v tubách a opět vyráží za dalším závodem KPŽ, tentokrát do Prahy na Karlštejn tour. Ke kompletnosti týmu shází Mareček tatíček jenž se vydal na svou zaslouženou dovolenou k rodině na Ural a předseda Humr, který se v okamžik výjezdu posádky nacházel někde nad Atlantikem v Boeingu s vědci z Londýnské laboratoře jedoucí prozkoumat příčinu šíření prasečí chřipky přímo do Mexika.

Ubytovaní v Barandovké vile nepotřebuje komentář - kuchyně hrozná a tak se skupinka závodníku rychlou chuzí vydala k degustaci jídla typického pro tento kraj - nuže Václavská klobása přišla vhod.

Sobotní ráno probíhalo v poklidném duchu a jediné co lehce znervozňovalo závodníky byla mračna stahující se nad pražskou metropolí a zpráva o tom, že místní sbor SDH nenastartoval při druhém pokusu požárního útoku stroj.

Start na chuchelském okruhu probíhal dle předpokladu (prach v očích a koňský trus poletující nad hlavami) do doby, kdy první lajna pohltila zaváděcí vůz a dostihla tým „černé koně" stojící na samém chvostu startovního pole. V této situaci vynikal především Victor, známý to lišák a stratég prvního kilometru trati, kdy bez respektu nechal za svými zády vše co stálo nebo se pohybovalo před ním. Chleba se lámal už v prvním výjezdu, kde začal úřadovat Tomáš Vokroulík a i přes defekt si svůj náskok udržel do cíle totiž dorazil jako první...Smůla potkala hned po startu sympaťáka Petra dží, jenž prořízl plášť a zbytek závodu absolvoval v doprovodném vozu Alpine pro author teamu spolu se sličnými hosteskami. Perfektně měl závod rozjetý kapitán Bory, který si však ustlal v příjemně klouzavé levotočivé zatáčce přímo vedle Liborka. S úsměvem na tváři a typickým, klecím slůvkem „sákriš" v hrdle se rychle zvedl a pokračoval v závodě. Liborek posbírajíc zbytky kola se hned v ápětí zařadil do vláčku jedoucím za ním, kde v tu chvíli dělal kolomotivu Zajíc.

Do cíle se první z Riders přiřítil Jirka na 20. místě celkově a 2. v kategorii - potvrdil tím skvělou formu.Týmová spolupráce přinesla pro Zajíce s Libim 25. a 26. místo celkově, v kategorii pak 5,6 příčku.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet