kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
7.9.2009 / KPŽ Presissnitzova šedesátka

Oslabená jednotka mužů v černém vyrazila sbírat body do PT tentokrát do Jesenických hor. Chyběly hlavní organizační, manažerské a mechanické opory týmu Victor s Humrem jenž byli na tajné misi v uranových dolech. Toto se projevilo zkázou v podobě chybějícího zázemí týmového stanu a marného, až chaotického pobíhání členů SR po celém areálu závodu. Chyběl také obr Homouš, který pro změnu objevuje krásy Italského zemědělství.

Vrásky na čele závodníkum dělalo zejména počásí, jeho nevyspytatelný vývoj během dopoledne dopadl i na členy Riders. Laborovalo se hlavně nad tím, zda zvolit do rychla přichystané krátké dresy ušité z hadí kůže v kombinaci s vestičkou vybavenou rýbími šupinami proti profuku či dlouhý dres podšitý jemným chlupem z ovčího rouna. Nakonec, ale vysvitlo slunce, stoupla teplota a šestiset hlavý dav se mohl vydat vstříc 60km trati.

Taktita start - cíl Librovi příliš nevyšla a zanedlouho cedil startovním polem - morálku mu dokázal pozvednout, až teamový psycholog Zajda a společně objeli zbylou část tratě na 24. a 25. místě celkového v pořadí v kategorii jim patří tak 8 a 9. příčka. Jako 42. přiletěl Petr G., jenž stále hledá lék na ztrátu své vynikající formy ten se v kategorii musel spokojit s 6. místem. Mareček jenž je v plné přípravě na mistrovské Sudety pojal závod lehčí formou se zaměřením na degustaci lahůdek podávaných na občerstvovacích stanicích, ale i tak byl v cíli mile překvapen z 51. místa celkově a 9. místa v kategorii. Z výsledku byl nejvíce zklamáný kapitán Bory, po dvou týdením vylehávání u moře projel cílem na 61. místě.

Vítězem se stal jistebnický král Ivan Rybařík a Mezi ženami trať nejrychleji objela Barbora Radová.

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet