kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
17.9.2009 / Poohlédnutí za závodní aktivitou Nicol

V uplynulém období jsme objeli několik závodů, od Libereckého KPŽ, kde jsme jeli ve dvou kategoriích. První - kluci a dívky do 6 let tam jsme byli po prvním kole třetí... celý závod byl však kvůli nefungujícím čipům zrušen. Nikol si s tím moc trápení nedělala a šla na start kategorie kluci holky do 9 let. Tam už však konkurence pravda trochu byla a Nikol se tak podařilo vydobýt na náročné kopcovité trati desátý flek. Do týmového depa už v tuto chvíli proudily informace, že start kategorie do 6 let se bude opakovat - proto proběhla masáž, výměna týmového kola a výsledek? Páté místo.

Den na to, v neděli, Nicola startovala na Poháru Drahanské vrchoviny a v kat. do 6 let si vyjela 3 místo, potom následoval plánovaný přesun na start  kat.7-9 let a tam dopadlo 7,místo. Na trati plné kořenů a zatáček  vedené převážně lesem se nedalo nijak moc divočit a proto týmový trenér velel variantu pomalé jízdy na jistotu.

Sobota 15.08.2009 další závod - Merida Delikoma Grena cup - tentokrát v Kořenci jsme startovali v kat.dívky do 6 let. Nikol utočila na druhý flek, nakonec jenom o galusku třetí. (prostě klasické divadlo pro sponzory)

O čtrnáct dní později se konalo finále Poháru Drahanské vrchoviny v Protivanově. Za deštivého počasí, do kterého by ani psa nevyhnal a kluzké trati se na start postavilo 17 startujících v kategorii dívky do 6 let. Finiš přišel příliš pozdě a než Nikol stačila prokřehlýma packama zařadit velkou, bylo z toho 4 místo.

Všechno zlé je kněčemu dobré, o tom se přesvědčila i Nicol. 5.9. si v Jeseníku při dalším závodě seriálu KPŽ hezky zazávodila a obsadila 3. místo vkategorii .dívky do 6 let.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet