kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
19.9.2009 / 19.9.2009 / KPŽ Cyklobraní, Jevišovka

Malebná jihomoravská obec Jevišovka hostila letošní předposlední díl cirkusu s názvem Kolo pro život.

Ultrarychlý závod vedoucí vinicemi na česko-rakouském pomezí přilákal nebývalé množství cyklistů se someliérskými choutkami. V zájmu zachování dobrého umístění v seriálu, se do tohoto neřestného vinařského doupěte museli vydat i zástupci Superior Riders, platící za největší gentlemany domácího pelotonu.

Již v pátek odpoledne se nekompromisní jednatel Victor postaral o atraktivní lokaci týmového stanu a zatímco při výstavbě celého zázemí bojoval s nevhodně umístěným dopravním značením, předseda týmu Humr ladil na montážním stojanu Park Tool týmové stroje do rychla - ke slovu přišla nejen špičková pevná karbonová vidlice 1ONE, ale i silniční pedály a v jednom případě i kazeta.

V sobotu ráno dorazil do sluncem zalitého centra závodu zbytek černobílé sestavy: Marek, Petr G., Liborek a kapitán Bory a po tradičních přípravných procedůrách ( rozjetí, vyměšování, hlazení,... ) se téměř tisícovka starujících postavila na start.

V průběhu samotného závodu byl nejvíce vidět Humr, který patřil k plnohodnotným členům první skupiny závodníků, stíhající dvojici uprchlíků Boudný, Rybařík. Na cílové rovince pak svedl dramatický a úspěšný spurtérský souboj o 4. místo, čímž odčinil své karlovarské cílové fiasko. Dalším Riderem v cíli byl 19. Liborek, jemuž jevišovská trať tradičně vyhovuje. Bez medaile tentokrát skončila týmová "rada starších" - Petr G. dokončil na 39. místě, Marek na 48. a kapitán Bory po zdravotních komplikací slezl z kola již v úvodních kilometrech závodu. Victor tentokrát z důvodu nachlazení do boje o vítězství nezasáhl.

K výborné pozávodní atmosféře v týmovém stanu přispěly nejen hostesky vypůjčené od spřáteleného manšaftu Odlo-Specialized, ale i legendární pan Dostalík a spousta dalších přátel.

Poslední závod seriálu KPŽ - oblíbená Oderská mlýnice - startuje již příští sobotu v Klokočůvku u Oder. Podpořit Superior Riders můžete přijít i Vy - těšíme se!

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet