kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
24.4.2010 / KPŽ Trans Brdy, Lety u Prahy

Největší tuzemský seriál závodů Kolo pro život vstoupil uplynulou sobotu do nové sezóny krásným závodem vedoucím napříč brdskými lesy.

Superior Riders se k dějišti závodu přiblížili již v pátek večer, kdy ještě stihli krátkou projížďku okolím Říčan. Po noci v hotelu Pratol se v sobotu ráno celá sestava přesunula do místa startu - Letů u Prahy.

Krásné jarní počasí a lokalita závodu způsobily, že centrum závodu situované na břehu řeky lehce praskalo ve švech - hlavního závodu a Fittnes jízdy se zúčastnilo celkem 1200 startujících. Díky vysoké profesionalitě pořadatelů se však vše obešlo bez nepříjemných strkanic a dlouhého čekání ve frontách (mile překvapila především kapacita sprch a wapek).

V pravé poledne odstartoval peloton, rozdělený do dvou vln, vstříc 55 kilometrům rychlé a suché trati. Ze Supriders si na trati nejlépe počínal Brožík, který společně s předsedou Humrem tvořili jádro skupiny stíhající poodjeté největší favority závodu.

V cíli byl nakonec nejrychlejší Martin na 8. místě, který vydělal na bloudění Matějovy skupiny - mladá hvězda týmu tak bohužel dorazila do cíle až 15. Výborným 28. místem se předvedl Honza Směšný, hned za ním proťal cílovou pásku Zajda, který tak při své premiéře v kategorii M30 získal bronzovou medaili. Neméně úspěšný byl matador Petr G. na 35. místě celkově a 2. pozici v kategorii M40. Obdivuhodný výkon předvedl rovněž kardiak Victor, který dokončil na 51. místě. Marek obsadil 54. příčku, Liborek, kterému se závod příliš nepovedl 122. I tentokrát měli Riders zastoupení i v ženské kategorii - teta Dominika před cílem zkušeně nastoupila skupině kakaových mužů a vysloužila si celkové 449. místo.

Vzhledem k vysoké disciplinovanosti v životosprávě odložili členové týmu oslavu 14. narozenin Petra G. a Marečkova svátku až na nedělní odpoledne, kdy se po dlouhém silničním tréninku sešli v oblíbeném resortu U chovatelů v Opavě. Na slavnostní přípitek v podání opavského Sboru Dobrovolných Cyklopěvců se můžete podívat zde.

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet