kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
7.5.2010 / Šela Maraton - MTB Sprint, Lipník n. B.

Předkrmem legendárního Šela Maratonu byly i letos páteční MTB sprinty konané na lipnickém náměstí. Nechybělo ani statečné dou Superior Riders.

Krásné náměstí Lipníku nad Bečvou v pátek odpoledne zaplnily nejen stánky vystavovavatelů (mezi nimi i partneři týmu Pearl Izumi a Bikezone.cz), ale i spousta bikerů. Většina zde byla jen kvůli prezentaci na sobotní závod, někteří se však zúčastnili i atraktivních závodů v MTB sprintu.

Za Superior Riders nastoupili proti opancéřovaným fourcrossařům Matěj Brož a Martin Haman. Oba zvolili pro krátkou trať s několika skoky a zrádnými zatáčkami rozdílnou techniku: zatímco Brožík spoléhal na schopnosti svého závodního SUPu Team Racing CRB, Humr osedlal svůj speciál, který je postrachem opavské bikrosky, pro sprinty navíc vyladěný famózními plášti Schwalbe Super Moto 2.35".

Oba Riders postoupili do vyřazovacích bojů z kvalifikace s poměrně slibnými časy a oba dokázali také postoupit z první rozjížďky. V dalším kole jízd však již nestačili na skvělé starty 4X specialistů. Jedinými zástupci hladkonohých, kteří postoupili do malého finále byl 6. Standa Špiler a 7. Mário Nebesář.

Report a fotogalerii ze samotného bahnitého maratonu, ve kterém obsadil Marek 3. místo v kategorii, Petr G. a Zajda 4. a Matěj na krátké trati 3. připravujeme.

 

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet