kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
19.6.2010 / KPŽ Olomoucká 50, Dolany

Rok se srokem sešel a kluci se SUPy se za pochmurného sobotního rána opět vydávají ukrojit cenné body ze seriálu KPŽ. Míří do Dolan na Olomouckou padesátku.

K týmu se tentokrát nemůže připojit duo nerozlučných maratónců Petr G. a Mareček, jejichž cílem je mistrovský závod Malevil Cup. Chybí i hlavní tahoun týmu Zajda, který má neodkladné záležitosti se svou mnohačlennou rodinou a taky donedávna školou uchvácen Humr, do kterého se pro změnu pustila nevlídná viróza.

Poměrně suchý povrch a profil závodu napovídal o ďábelském tempu, o které se staral hlavně Mr. Bouda a skupinka kolem něj kde se čile pohyboval i Matěj, od ní hned vprvním kopci odpadl Libor a poslušně couval zpět k Victorovi. Kousek za nimi se pohyboval i Honza trápící se s nedoléčeným kolenem. Svým výkonem překvapuje hlavně Victor, jenž pod odborným trenérským dohledem své cvičitelky Jany zdolává jednoho soupeře za druhým. Dopředu se dere i Libor, náskok získává díky zkušenosti a znalostí místních brodů, které měl možnost si řádně ohmatat loni. Vše jde jak po másle až do doby, kdy proklaté značení těsně před cílem svede jeho skupinku zcesty a ukončí naděje na pódiové umístěni

První v cíli je Victor a to jako 19. celkově a 6. v kategorii. 21. dojíždí Libor což stačí na 8. místo v kategorii. Alergií poznamenaný Matěj končí závod na 28. místě a 7. mezi elitou. A do cíle dojíždí i Honza a to na 31. místě celkově a 8. mezi elitou.

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet