kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
27.6.2010 / Adrenalin Cup 2010, Ostravice

Další úspěšný ročník má za sebou oblíbený závod extrémních štafet Adrenalin Cup, konaný každoročně v Ostravici ve stínu Lysé Hory.

Právě tohoto beskydského velikána má za úkol zdolat nejdříve běžec, poté v opačném směru paraglidista, v obou směrech biker a na kajakáře zbývá úsek uměle rozbouřené řeky Ostravice pod hrází přehrady Šance. Mezi cyklisty, na nichž leží asi největší zodpovědnost za úspěch celého družstva ani letos nechyběl zástupce Superior Riders. Stále ještě indisponovaného Humra letos v týmu Kovanevyrobky.cz nahradil Brožík, kolegou mu byl ve spřáteleném týmu Horyshora.cz další velký talent moravskoslezské cyklistiky Niki Ivanov.

Samotnému závodu předcházel páteční mokrý a mlokatý trénink na trati a večerní soustředění na základně obou týmů v Čeladné. Větrné a deštivé sobotní ráno bohužel nevěstilo pro padáčkáře nic dobrého a tak se ani letos nelétalo. To však samotnému závodu na dramatičnosti neubralo. Drama se odehrávalo hlavně v Matějově štafetě, když běžce Pavla Holce postihla náhlá nevolnost a vrchol Lysé Hory sdolal s velkou strátou a s vypětím všech sil, což si vyžádalo jeho následnou hospitalizaci pod stojanem s kapačkami.

Matěj se s nelehkým úkolem vypořátal výborně a za mohutného povzbuzování podpůrné skupiny Luděk (ve složení Agáta, Evka, Mára a Lucie a Petr G.) desátým nejlepším cyklistickým časem posunul svou štafetu z 21. na 14, místo. Ještě lépe si na trati počínal Nikola zvaný Pižmoň, který v elitní konkurenci zajel fantastický 4. nejrychlejší čas.

Pozávodní program před vyhlášením vítězů vyplnily exhibice BMX jezdců a Pepy Dresslera, nákupy v pojízdném showroomu Oakley, společné focení týmů a benefiční dražba pikantní klobásy Ondry Fojtíka, jejímž šťastným výhercem se stal Humr.

Podařený horský den zakončilo posezení k příležitosti 30. Zajícových narozenin spojené s prezentací nové kolekce armádního spodního prádla (na fotografiích figurant J.B. ve slipech KX36 vzor Logar)

Kompletní výsledky a fotky naleznete na webu závodu


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet