kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
6.7.2010 / Valašský pohár XC, Semetín

Pracovní volno státního svátku využil pořadatelský tým Ivana Machulky k pořádání třetího dílu letošního Valašského poháru MTB XC. Místo likvidace autonehod se tak natahovalo mlíko v tradiční destinaci VP - Semetíně.

Obávaná trať s nemilosrdným stoupáním však byla letos lehce a úspěšně pozměněna přesunem výjezdu z úvozové cesty přímo do lesa. Tradiční libůstky, jako přejzd mostku či záludný brod, zůstaly.

Začátek prázdnin se podepsal na lehce nižších počtech startujících v dětských kategoriích, i tak se ale na startovní čáře sešla vždy kvalitní a často i mezinárodní konkurence.

V Semetíně nechyběl ani stan Superior Riders. Bratři Čadíci tentokrát místo kinematografu přivezli precizní dílenskou váhu Park Tool DS-1, která zavěšená v montážním stojanu stejného výrobce, měla u publika nemenší úspěch.

Hlavní závod mužů ovládl svědomitý chovatel pižmoňů patagonských Niki Ivanov, jehož kvalitám v závěru nestačil ani Brožík a dojel tak na 2. místě. První bednu po dlouhodobém závodním a tréninkovém výpadku si připsal 3. Humr a jen těsně pod medailovými příčkami dokončil hrdina závodu Victor, který zde podstoupil test předávkovatelnosti tabletami Enervit (výsledky testu momentálně zpracovává týmový lékař Dr. Lubin Fokodel).

Medaili pro Superior Riders získala v závodě žen i teta Dominika, která nestačila pouze na princeznu XC okruhů Soňu Jurkovou. Zapomenout nesmíme ani na skvělý výkon Vojty Boráka, kterého o stupně vítězů připravil nepříjemný pád.

Termíny dalších závodů oblíbeného seriálu naleznete na webu pořádajícího týmu.

 

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet