kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
4.9.2010 / KPŽ Priessnitzova 60, Jeseník

Tento závodní víkend zvolili Superior Riders jeden z posleních závodů letošního seriálu KPŽ , který se tentokrát jel v nádherném okolí lázeňského města Jeseník. Slavný ranhojič Priessnitz však letoš jezdcům naordinoval lázně poněkud jiné - bahenní.

Pomalu celotýdenní neustávající deště byly předzvěstí, že závodní víkend nebude jenom o zaprášených kolech a sobotní dešťové ráno to jen potvrdilo. Na startu Preisstzovy 60km dlouhé trati ze zřad Superior Riders postavil Petr G. jenž startoval s umýslem ovládnout svou kategorii (celý týden byl sledován týmovým psychologem) a tím si potvrdit podiové umístění ve své kategorii, Zajíc, jehož ve středu při sběru hub uštkla jedovatá zmije, ktérá prý byla slepá a měla šedou barvu, Libi s Victorem, kteří se právě vrátili z ostrova Supiriýátore, kde byli na pouti mystických doktorů spolu sLubinem Fokodelem , Honza, který v rámci tréninku pořadatelům v týdnu pomáhal naplňovat kaluže vodou, protože to má do Jeseníku kousek a o svou pozici přišel bojovat i akvarista Richard, který vodu miluje.

Start vyšel všem Riderům perfektně a po chvilce zůstali ve skupině Libi, Zajíc a Victor - v okamžiku, kdy se dohodli na spolupráci zahlídl Victor (předseda spolku nedonošených zvířat) pubertálního jelínka, který nejspíše rodičům ukradl auto a havaroval s ním do příkopu. Všechno závodění šlo v tu ránu stranou a začalo složité vyproštění jelínka zvraku automobilu Š110 R. Jelínek měl zaklesnuté parohy a tak musel Zajíc použít pneumatické kladivo a RR45 hydraulický lis, Liborek řídil tok cyklistů a Victor zajišťoval komunikaci spacientem...po vyproštění, přepravili jelínka místímu hajnému a vrátili se na trať závodu.

Po 60-ti bahenních kilometrech se přiřítil do cíle ve velkém stylu první ze Superior Riders - Petr G. na celkovém 20. místě a druhým místem v kategorii potvrdil svoje kvality. Honza obsadil 32 pozici, Zajíc zahájil cca. na 40-tém km famózní stíhací jízdu a dorazil 41. a Victor s Libim ještě byli u starých Jelenů oznámit nemilou událost - pohostinnost Jelenů je pak odsunula na 106 a 107 místo.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet