kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
25.9.2010 / KPŽ Oderská Mlýnice, Klokočůvek u Oder

Závěrečným závodem seriálu Kolo pro život byla i letos tradiční Oderská Mlýnice. V zázemí závodu v Klokočůvku u Oder se podařilo vybojovat i místo pro týmový stan Superior Riders.

Koňasův pořadatelský tým letos závodníkům zajistil opravdu luxusní slunečné a teplé počasí, které bylo po propršené sezóně opravdovým balzámem nejen pro duše jezdců, ale i pro nejrůznější kolečka, táhélka, převůdečky a kormidélka a šlapky na závodních strojích.

Program dne zahájily tradičně závody těch nejmenších, kde na prašném a nevyzpytatelném povrchu nebyla nouze o řadu dramatických a nervydrásajících situací. V pravé poledne pak samovolně odstartoval hlavní závod. Tradičně nervózní začátek plný strkanic, loktování a nadávek tentokrát ještě zpestřil nechtěný výsadek pana kameramana z auta jedoucího těsně předrozjetým balíkem jezdců.

Pole závodníků se letos lehce nadělilo již v úvodních rovinatých kilometrech, kde si z Riders skvěle počínal především Petr G. jedoucí o vylepšení své celkové pozice v seriálu. Ten jako jediný z jezdců kategorie M40 dokázal držet krok s vedoucí skupinou, kterou nadělilo až první stoupání. Po něm se ujal svého úkolu Humr, který dělal Petrovi společnost až po první občerstvovací stanici. Výborně si na trati počínal i Honza se Zajdou a samozřejmě i Victor, kterého o jisté vítězství připravil až defekt na jeho zimáku a závod tak nedokončil. Ve zdraví naopak na svém speciálu Superior F80 dokončil závod handicapovaný Richard Štěpánek - respekt!

Petr G. jedoucí opět na špičkové celokarbonové pevné vidlici 1ONE skvělým výkonem uhájil své vedení až do cíle (16. celkově) a momentálně čeká na verdikt matematiků KPŽ ohledně jeho umístění v celkovém pořadí. Dalším v cíli byl Honza na 22. místě a 26. Zajíc. Zveřejnění Humrovy výsledné pozice zabránili nekompromisní týmoví cenzoři.

V cíli pak úspěšně proběhla dražba letošních týmových strojů, některé jsou však stále k dispozici na webu supbazar.cz


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet