kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
5.11.2010 / Superior Riders Trek Camp, Krásná/Visalaje

Od konce posledních závodů uplynula již drahná (mrtě dlouhá dlouhá - pozn. red.) doba a nastal čas stmelit kolektiv a vytyčit si cíle pro sezónu nadcházející. Na starost si to vzal Marek, který uspořádal sportovně-kulturní pobyt na horské chatě poblíž Visalají.

Víkendové soustředění bylo zahájeno bohatou hostinou, po níž nejužší vedení týmu představilo obyčejným řadovým členům plány a vize pro sezónu 2011, pomocí videohovoru pozdravil všechny přítomné ze Seyshel trenér Varlat Žaludis a oficiální sekci uzavřel podpis nových smluv a složení slavnostní přísahy. Zatímco se o pravidelný přísun tekutin staral šenkýř Liborek, volnou zábavu odstartovalo duo veterinářů-samouků se zábavným a poučným pásmem skečů (nechybělo vyšetření trávící soustavy pejska ani divácky vděčný evergreen „nafukovací Alík"). Následovala vtipná Humrova scénka „Loupež v Louvru" a trancové pásmo DJ Rašída. Velký ohlas sklidilo i vystoupení Bezkloubého muže, který obohatil portfolio svých triků o nové dechberoucí triky. S úderem půlnoci se všichni odebrali spřidělenými partnerkami do pelechů, jelikož na další den byl v plánu náročný, skoro až bezprecedentní, horský trek.

Nástup do východní stěny Lysé Hory byl naplánován na sekundu přesně zhruba na hodinu rozbřesku. Plány horského vůdce Marka však vzaly za své díky indispozici Petra G. a jeho nové mlaďounké přítelkyně Lucie. Jediným, kdo tak za rozbřesku ze základního tábora skutečně vyrazil byl Brožík - krátce se zorientoval pomocí lišejníku a vyrazil pěšky do Frenštátu do tanečních (podle kuloárních informací se brzy objeví jako partner Ing. Dany Drábové, Ph.D. v pořadu Star Dance 4).

Tůra byla nakonec zahájena až kolem desáté hodiny a po natolik kulturně pestrém večeru a doznívajících účincích drinku Kryptonit (ve speciální verzi rozšířeného i o tzv. Neutron) nebylo jednoduché akceptovat tempo nasazené čtyřnohými členy expedice. Po několika hodinách náročného treku se začal rýsovat nejvyšší vrchol Beskyd. Superior Riders tady vztyčili vrcholovou vlajku s logy partnerů týmu a po splnění sponzorských závazků se odebrali do horského bufetu. Zde krátce poklábosili spřítomnými Lysaři a slanili zpět do údolí.

Večer byl ve znamení společenských her a nebývalý gurmánský zážitek připravil jednatel Victor delikatesní jehněčí kýtou. Zapomenout nelze ani na zásluhy Zajdy, který u grilu také intenzivně přicmrdoval a po dlouhém přemlouvání se i podělil o zbylé kosti se psy... jeden dobrý skutek za druhým...

Nedělní program byl omezen pouze na dopoledne, jelikož Marek v podvečer nastupoval do péče opavského velmistra pádla a skalpelu na plánovanou repasi menisku (podle aktuálních informací zákrok přežil a je s modelem 2011, vyvinutým speciálně pro MTB závody, nadmíru spokojen). Jedinou horou, kterou bylo možné v tak šibeničním termínu pokořit byl Travný, na jehož vrcholu Superior Riders stanuli kolem jedenácté hodiny. Kolem poledne pak byla po důkladné deratizaci rekreačního zařízení celáúspěšná a nezapomenutelná akce rozpuštěna.

výzva: Prosíme majitele obřadního žezla CLJ6, vzor Karel Jagelonský, sloužícího také jako kouzelná hůlka, aby nás kontaktoval na supriders@supriders.cz


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet