kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
14.3.2011 / Soustředění Toskánsko 2011, Scarlino, It - 5.-8.den

Stručný popis událostí a dění ve zbývajících dnech tréninkového campu Superior Riders v italském Scarlinu přinášíme v tomto článku.

V krásném slunečném počasí zakončil první tréninkový blok náročný pondělní trénink, po němž si Riders dopřáli zasloužený den volna. Místo bezduchého lelkování jej vyplnili údržbou svých rychlých strojů a krátkým cyklovýletem do krásného přístavu Punta Ala a na samý vrchol scarlinského pahorku s nádherným výhledem.

Další tréninkový blok zahájila středeční horská etapa, která pořádně prověřila fyzickou i morální připravenost všech závodníků. Čtvrteční ráno bylo zpestřeno soutěží ve výrobě co nejpřesnější makety Zajdy. Jasným vítězem se stal Victor, který propracovaností svého modelu "ležící prošitý Michalis" dokázal, že má Zajdu opravdu dokonale v oku. Náplní tréninku bylo ten den krmení Fillipa - tzn. opět kopce. Večerní Humrova příprava pokrmu a následná havárie trouby sice způsobila blackout asi na 70% území Toskánska, pohotoví Riders zmobilizovali veškeré blikačky a nenechali si večer ani vnejmenším zkazit.

Ani v posledních dnech soustředění neodvrátilo ředitelství počasí od Superior Riders svou přízeň a tak mohl být poslední dlouhý páteční trénink zakončen příjemným posezením v kavárně ve Follonice. Sobotní rovinatý okruh přes Groseto byl pak už jen příjemnou tečkou za celotýdenní dřinou.

Jako velký problém se v posledních dnech ukázala izolace v čistě mužské společnosti. Nervozita a nevybouřenost byla patrná i otrlých starých a zkušených borců, o to hůře ji nesli mladší členové týmu. Běsnící Zajíc musel být proto poslední noc izolován ve své komnatě, aby nerušil Humra s Victorem hibernující v lednici.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet