kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
10.5.2011 / Úspěšný závodní víkend Superior Riders

Ačkoli byla v posledních dnech sestava Superior Riders sužována neznámým a velice zákeřným virem zavlečeným z Číny Humrem, přesto se našlo pár použitelných jedinců, kteří se s předsedou nevítali tak srdečně a mohli se tak v dresech s rychlými pruhy postavit na start několika víkendových závodů.

Nejvýznamnější akcí byl bezesporu Šela maraton, kde tým reprezentoval zkušený vytrvalec Petr G. Brzký start v proběhl v poměrně poklidném tempu, ale již první kilometry nádherných singletracků a agilní dvojice Džobr-Rybařík na špici, natáhly celé startovní pole na patřičnou délku. Petr G. vědom si svých matematických a kalkulačních schopností zvolil z počátku tempo sobě vlastní, své vrstevníky si hlídal na dostřel a postupně přikládal pod kotel svého zánovního pekelného stroje Racing Team Issue. Z míry ho nevyvedl ani hlouček rádoby cyklistů postávajících podél trati v replikách dresů Superior Riders, natož pak ztráta klíče od lockoutu jeho vidlice Manitou M7 MRD, bez něhož absolvoval po průjezdu Helfštýnem zbývajících 70 km. Do cíle dorazil na 3. místě ve své kategorii a v celkovém pořadí obsadil 31. příčku. Zaslouženým vítězem se stal u Opaváků oblíbený král parketu „Cafe Evžen" a zámečník samouk Honza Džobr Jobánek.

Velice povedenou akcí byl díky skvělé organizaci dua Lutovský-Huřík a nádherné technické trati i druhý závod Jihočesko-bavorského poháru ve Vimperku. V nabité mezinárodní konkurenci se na start postavila Jana Valešová a v závodě žen, kterému dominovala Pavlína Šulcová vybojovala cenné 3. místo.

K velkému úspěchu barev Superior Riders se schylovalo také na trati závodu Bike Trans Poříčí, kde si Honza Kec dlouho držel průběžné vedení. Jako řada dalších závodníků však doplatil na horší značení a poté, co se zorientoval podle lišejníků a mravenišť, dorazil do cíle na 3. místě celkového pořadí.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet