kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
5.6.2011 / Beskydský pohár No.2, Lubno

Tradiční destinace, zázemí v cyklistice zaslíbené osvěžovně U Lupíků a startovní listina plná největších legend starých dobrých SME Cupů - druhý díl Beskydského poháru v Lubně sliboval pořádnou veselici.

Nestárnoucí pořadatelský tým okolo Vlastibora Konečného přichystal první překvapení již netradičně brzkým startem hlavní kategorie, na což málem doplatil například Cigy, budoucí vítěz závodu Niky „Pižmoň" Ivanov a možná byl i důvodem neúčasti legendárního Welislawa a Zubaře. Trať naopak žádným překvapením nebyla - tvořil ji smrtící asfaltový výjezd, sjezd po podmáčených lukách, brod a za ním „nevyjetilné" krátké stoupání smazlavým bahnem - a právě zde se v druhém okruhu odpoutal Nikouš od předsedy Humra a sólovou jízdou si dojel pro zasloužené vítězství. Předseda Humr pak dovezl dres Riders do cíle na druhém místě.

Výkon všech mužů opět zcela zastínil rastaman Vlasťa Matýsek, který i v tropickém vedru podřídil vše aerodynamice a obklopen věrnými noshledy na trať vyrazil ve zcela neprodyšném prototypu helmy Husita ČS-4.  V uměleckém dojmu jamajskému knězi samoukovi konkuroval pouze Medvěd, který pro bahnitý závod v Lubně zvolil ultrakrátké a ultratěsné špurtky ušité z anakondí kůže, čímž se u místních adolescentek postaral o pořádný rozruch.

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet