kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
12.6.2011 / Trofeo Cinelli, Velká Polom

Ani dlouhý noční přesun z plzeňského ČP v cross country neodradil Victora s Humrem od záměru nakouknout do světa rychlých galusek, slušivých čepiček pod helmu a taktických her a vydali se do Velké Polomi na prestižní závod Trofeo Cinelli.

Dva hrdiny z nejužšího managementu týmu doplnil ještě hostující Konva, o skvělý servis na trati se postarala teta Dominika a v dresu Riders se dokonce objevil i čerstvý absolvent Brožík.

Trať hlavního závodu tvořilo sedm náročných okruhů s několika nepříjemnými stoupáními, soupeře pak především kompletní sestava Formanů včetně legendárního Hudce a Orlíka a několik dalších zvučných jmen včetně ukrutného špurtéra Mlýnyho, který byl všemi pasován na favorita závodu. Dusné nedělní klima však tentokrát hrálo do karet zcela jiným závodníkům, a tak jak Mlýny, tak předseda (a mám prý napsat, že i inženýr) Humr závod nedokončili. V prvním případě byl důvodem přetržený řetěz, v druhém pak křeče z nepohodlných lavic na ranní mši. To Victor si naopak na trati počínal famózně a kromě skvělé orientace v mnohačlenném balíku se prezentoval i silným zátahem v kopcovitých částích trati a do cíle dorazil jen v těsném odstupu za eskadrou bodovaných 15-ti závodníků.

Závěrem nelze nezmínit nadstandartní pořadatelský servis a zabezpečení tratě ze strany pořádajícího Maxcursoru, který opět potvrdil, že závody prostě dělat umí - nezbývá než se těšit na Chachara!


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet