kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
13.7.2011 / SUP 2012 Photoshooting, Kraslice

O tom, že členství v exklusivním klanu Superior Riders není jen zábava, ale také řada náročných povinností se přesvědčila Jana, Kéro a Humr, když byli pouhé dva dny po náročném Drásalovi (Kéro 23./53km, Humr 8./115km) vysláni na focení akčních fotek pro katalog Superior 2012 do dalekých Kraslic.

Kraslicko není jen krajem svérázného nářečí s "nebo" na konci věty, snědých obyvatel, plastových kanystrů, sádrových trpajzlíků, ale především malebné krajiny a sídlem věhlasného bikového fotografa Hroba Trnky, kterého jistě znáte z projektů jako je Dvanáct měsíčků Michala Prokopa, fotošmírování Briana Lopese a dalších. Hrob od počátku vykazoval skvostnou znalost domácího prostředí a výběrem lokalit briskně reagoval na měnící se počasí. Zachmuřené úterní dopolede tak Riders strávili na promočených lesních trailech, zapadající slunce naopak sledovali z horských luk nad Kraslicemi.

Středa patřila silničním fotkám a tak se jezdci přesunuli do nedalekého Germánska, kde v doprovodu Mistra a realizačního týmu v podobě tety Kristýny a strejdy Štefana absolvovali krásný silniční trénink na površích těžko popsatelné kvality. Celý pobyt zakončilo posezení v jedné z místních restaurací, kde byl Kérovi udělen zmrzlinový slon za statečnost, jelikož, ačkoli pobodán divokými lesními včelami během úterního focení, statečně zaťal zuby a neuronil ani slzu.

Výsledkem dvoudenní řehole je řada fotografií, se kterými se setkáte v novém katalogu Superior 2012, který právě v těchto dnech chrlí tiskařské stroje.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet