kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
16.7.2011 / MČR XCO, Teplice

Čtveřice Superior Riders vyrazila uplynulý víkend do boje o republikové tituly do severočeských Teplic. Pro mistrovský závod byli stejně jako jezdci S&H Superior MTB Teamu vybaveni zbrusu novými karbonovými rámy kolekce 2012.

Na rychlé a prašné trati lesoparkového typu s mnoha pěknými a jezdecky i divácky atraktivními pasážemi se nejdříve představil Victor, startující v závodě mužů Expert. Za mohutného povzbuzování týmových kolegů předváděl již od prvních kol závodu velice vyzrálou jízdu a každý, kdo jej zná, tušil, že si v rukávu svého dresu Pearl Izumi schovává ještě nějaké to eso navíc. Vytasil je v polovině posledního okruhu, kdy vyrazil jako smyslůzbavený a hnal se kolem jednoho soupeře za druhým. Umístění v první patnáctce zhatila až blesková žaludeční nevolnost těsně před cílem, která poznamenala nejen konečný Victorům výsledek (22.), ale také jeho rám a tretry.

Odpolední program zahájily závody něžného pohlaví, kde měli Riders vkategorii žen do 23 let největší želízko v ohni. Jana na rozdíl od Victora již mohla těžit z plné podpory početného Supriders fanclubu, což plně zužitkovala v druhé polovině závodu, kdy se probojovala na 3. pozici, na které také projela cílem a zajistila tak týmu další medaili z mistrovství republiky - gratulujeme!

Kéro s Humrem tak vyráželi do závodu kategorie U23 a Elite ještě s pysky vlhkými od šampaňského, což je sice lehce poznamenalo v prvních okruzích, kdy především předseda nebyl v technických úsecích příliš suverénní, závěrečná kola však měli oba Riders plně pod kontrolou a závod s grácií dokončili na pohledném 12. (Kéro), resp. 14. (Humr) místě.

Velké poděkování za bezchybný support během nabité závodní soboty patří tetě Dominice, rodičům Kérovým, Hrobovy Trnkovy nebo, sponzorům a především všem členům pražského fanclubu Superior Riders, kteří vytvořili na trati neopakovatelnou atmosféru.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet