kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
23.7.2011 / KPŽ Karlštejn Tour, Praha

Jeden z nejprestižnějších závodů KPŽ hostil uplynulou sobotu dostihový areál ve Velké Chuchli. Chybět nemohli ani Superior Riders, kteří se tentokrát kromě samotného závodění věnovali i jiným bohulibým činnostem.

S tradičně masivní účastí startujících korespondoval i vysoký počet Superior Riders, kteří se představili v téměř kompletní sestavě. V černobílém stanu chyběl pouze Petr G., který byl v těchto prázdninových dnech nucen zintenzivnit dohled nad svou dospívající dcerou a Richard, který je již delší dobu nezvěstný. Sestavu týmu naopak doplnil jako VIP host ředitel islandské pobočky jendoho prestižního finančního ústavu Mr. Patrik.

Před 12. hodinou se celé startovní pole seřadilo na klusáckém oválu a po startovním výstřelu začal boj se soupeři a všudypřítomným prachem a záludnými kalužemi. Z něj vyšel z Riders nejlépe předseda Humr, který navázal 3. místo z mistrovského závodu našich východních sousedů slušnou 10. příčkou. Dalším v cíli byl Kéro na 39. místě, 57. Liborek, 68. Victor a 92. Mareček. Podle představ závod nevyšel Janě a Zajícovi, kteří nedokončili a především Mr. Patrikovi, který po hanebném manévru jednoho ze soupeřů skončil v péči záchranářů a ještě ten den se musel podrobit operaci ramenních vazů. Do rejkjavícké kanceláře mu přejeme brzké uzdravení!

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet