kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
16.9.2011 / Testování systému Sindibad SG6 ukončeno!

Na základě četných dotazů na aktuálnost webu Superior Riders jsme se rozhodli ukončit provoz unikátního programu Sindibad SG6 zobrazujícího na základě monitoringu IP adresy nový obsah stránek pouze poctivým a slušným lidem. Někteří přiznivci týmu tak od 11.8. nenašli na webu žádnou aktualitu, což nás sice mrzí, měl by to však být především důvod k zamyšlení nad sebou samým.

Přesto jsme se rozhodli udělat ústupek Foglarovským hodnotám a otevřít týmový web opět široké veřejnosti. Abychom nikoho neochudili o dění v týmu z přelomu srpna a září, jsou pro pokochání k dispozici bohaté fotogalerie z tohoto období. Riders se ve velkém stylu předvedli na dalším ročníku sympatického bikemaratonu Životské Hory, kde Humr obsadil 2. místo a Liborek letěl jako démon na nové karbonové 29tce Superior, o den později pak předseda kraloval silniční Velké ceně Lašska, týden na to byly dresy Riders k vidění na Moravském bikemaratonu v Leštině, večer se fandilo čerstvému vítězi ČP Buchajdovi na kriťáku v Porubě a závodilo na podobném siničářském mecheche v Paskově. Začátkem září pak vedení týmu odcestovalo zařídit úspěch českých barev na světový šampionát do Champéry a několik dní testovalo nové fully F50 2012 v bikeparcích okolo francouzského Les Gets. Druhý zářiový víkend byl pak pro část týmu ve znamení legendárních Sudet, Valašského krále a závodu na Velký Javorník. Kéro reprezentoval na cross country v Úvalech u Prahy.

Jako bonus na závěr, zveřejňujeme i přepis nejžádanějšího reportu z KPŽ v Karlových Varech a Chrudimi, kde Kéro s Victorem spojili příjemné s užitečným:

Supriders vzkazuje - sláva je tenký led!

Určitě jste si všimli, že Riders se nyní soustředí na více odjetých závodů vmenším počtu svých členů - takže o víkendu jsou kvidění klidně do pohody na pěti závodech. Jedná se o cílenou akci zjejich strany, jelikož po odvysílání celovečerního dokumentu supem proti drogám se hodně věcí změnilo...Riders zase fetujou!

Riders shání další ovečky do stáda!

KPŽ Karlovy Vary - startují Kéro a Victor po neskutečném večírku sruskou mafií - získávají kontakty na nového dodavatele heráku!

Na zvolené 95km trati spoléhají že spíš najdou nějakého „zlomeného" cyklistu kterému prodají piko nebo třeba již zmiňovaný herák. Kéro 6 celkově 4 vkategorii dvě ovečky ve stádu Victor 15 celkově a 6 vkategorii - 6 oveček do stáda...8 nových zákazníků.

KPŽ Chrudim vs XC Uvaly u Prahy - rychlý tratě - Rychlý zbožíčko (extáze, vlhčené ubrousky, piko) - Victor Chrudim 36 celkově 5 vkategorii 8 oveček včetně jednoho diváka - ten, ale zatím nezaplatil vzorek, takže vlastně jenom 7 - Kéro Uvaly - i přes skvělé umístění 6 celkově a 4 vkat. 78 oveček nahnaných do stáda, jeden pád, mega zboží prodanýho, policejní šťára po závodech - nic nenašly protože se všechno prodalo!...


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet