kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
24.9.2011 / KPŽ Oderská Mlýnice, Klokočůvek u Oder

Letošní seriál Kolo pro život vyvrcholil uplynulou sobotu tradiční Oderskou Mlýnicí a nebyli by to Superior Riders kdyby v Klokočůvku chyběli.

Setava týmu byla sice ochuzena o Petra G. (který byl svým zaměstnavatelem vyslán do Alp, aby v náročném výběrovém řízení bojoval o zakázku na rekonstrukci Orlího hnízda), Janu a delikventa Kéra, v týmovém stanu bylo i přesto rušno: po delší době se ukázal Richard se svým speciálem Superior F80, jako odškodné za zničenou silničku byla svým otcem Riderům pro závod v Odrách pronajmuta i mladá a nadějná Pavlínka, která si při závodě odrážedel svým ležerním jízdním stylem získala srdce všech fanoušků a v temném koutě se na otomanu rozvaloval Homouš, který cestou do Oder navíc objel většinu svých rajónů a s výdělkem svých svěřenkyň byl tentokrát mimořádně spokojen.

Hlavní závod odstartoval v pravé poledne po úvodních rovinatých kilometrech nadělilo balík šestnáctiset cysklistů první stoupání od brodu. V něm vykrystalizovala vedoucí skupina asi dvanácti závodníků, v níž nechyběl ani předseda Humr, který ještě se ctí dokázal vyjet na vrchol Mlýnice, v druhé části závodu však předal žezlo nejlepšího Ridera skvěle jedoucímu Zajdouvi, který v boji o angažmá na příští rok vybojoval 15. místo celkově a 3. v kategorii. Humr závod dokončil společně s Liborkem na konci první třicítky. Smůla tentokrát potkala Victora s Markem, kterým zhatil skvěle rozjetý závod atak smečky zdivočelých muflonů.

Na příjemnou atmosféru v cíli, zpestřenou navíc nálezem záhadného vrutovitého předmětu, jehož účel zůstal Riderům záhadou, navázaly ve večerních hodinách bujaré párty v Opavě a Rožnově.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet