kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
1.10.2011 / Bobr Cup, Litovel

Trojnásobnou účast a stejně početné medailové žně zaznamenali Superior Riders v závodě extrémních štafet - legendárním Bobr Cupu.

Bohaté zkušenosti s Bobry mají z let minulých zasloužilí členové štafet Zombie a Dipardi Mareček a Petr G. (čti Dží), naprostou novinkou byl však tento přírodní úkaz pro předsedu Humra, který byl najat do elitní štafety InSPORTline Trener A. Ze známých osobností poutal letos velkou pozornost především tréninkový partner Riderů Kostík, který se rozhodl absolvovat hrdinně všechny dispiclíny sám a jehož mobilní Davidův mlýn tvořil zázemí pro celou Opavskou výpravu.

V nádherném a téměř letním počasí zahájili závod běžci, z nichž ten nejrychlejší, David Gerych, předával štafetu právě Humrovi. Ten poté, co elegantně vyřešil problém "kam s kolíkem" vyrazil na trať s 12s. náskokem na druhého Jana Hrušku, kterým byl dojet zhruba ve čtvrtině závodu. Po nádherné terénní pasáži se k vedoucí dvojici přidal skvěle jedoucí Ondra Fojtík a toto trio vydrželo i přes řadu nástupů kompaktní až téměř do cíle. Humr kolík nakonec ze svých útrob vytáhl na 3. místě a mladý talentovaný kajakář Matiáš Zieris uhájil tuto pozici až do cíle prestižního závodu. Na trati mezitím vrcholil souboj štafet starých bardů, z nichž tou nejúspěšnější byli nakonec celkově 17. Marečkovi Zombie. Petr G. se pak velkou měrou zasloužil na stříbrné medaili týmu Dipardi z Davidova mlýna, který tak udělal více než důstojnou reklamu tomuto krásnému rekreačnímu zařízení. Do cíle se nakonec v důstojném čase i stavu dostal i jeho majitel a hrdina dne Kostík.

Několik hodin do vyhlášení vítězů strávil celý reprezentační tábor převážně odpočinkem popřípadě průzkumem nové  přítelkyně a feny Petra G., přesto ten den nikdo žádného pořádného bobra neviděl, což byla jediná piha na kráse jinak vydařeného dne.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet