kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
2.10.2011 / Oderský pohár CX, Krnov

Jak jsme Vás již informovaliu v článku Kéro na CX Toi Toi Cupu, nejsou Riderům po bikové sezóně cizí ani cyklokrosové pažity. Dalším, kdo kdo naskočil do terenářské sezóny byl předseda Humr.

Pro svou cyklokrosovou premiéru si vybral druhý závod prestižního Oderského poháru, konaný v Krnově, konkrétně pod vrcholem malebného Cvilína. Přípravu na závod nebral předseda na lehkou váhu a jelikož dobře ví, že cesta k cyklokrosovým duhovým trikotům vede přes bikros, strávil páteční odpoledne před závodem na opavské bikrosce pod dohledem toho nejpovolanějšího kouče - několikanásobného medailisty letošní Moravské bikrosové ligy Karla Najsera ze spřáteleného týmu Bike One.

Pvní setkání s cyklokrosovou tratí vyvolalo lehké rozpaky a otázku, jestli by nebylo lepší jet na biku, což pravidla Oderského poháru rovněž dovolují, po několika dalších kolech však humr společně s dalším nováčkem Buksičem do tajů tohoto krásného sportu pronikl a cítil se za berany svého speciálu jako doma.

Samotný závod nepřinesl mnoho pamětihodných okamžiků a Předseda po několika zastávkách v depu (rezervní kolo prozatím z kopřivnické kovárny nedorazilo), kde bylo nejprve nutné dotáhnout řídítka, poté řadicí páky, dokončil na velice slušném posledním místě.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet