kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
22.10.2011 / Bike One: zakončení sezóny 2011, Opava

Zakončení sezóny spřáteleného týmu Bike One patří již několik let neodmyslitelně do kalendáře Superior Riders. Památnému nudistickému večírku z roku 2006, který muselo rozehnat elitní otické zásahové komando, se sice jen těžko něco vyrovná, přesto stojí účast každoročně za to.

Dopolední vyjížďka startovala tradičně v 10 hodin od kylešovské badatelny Bike One, která odchovala již nejednoho špičkového mechanika. Vysoká účast byla kromě příznivého počasí podpořena i novými tvářemi v týmových barvách. Především ostřílení staří bardi se doslova tetelili na premiérové setkání s dvojicí nových členek týmu, ti mladší zase neskrývali zvědavost nad mladou hostující novickou Johanou, v jejímž "háku" bylo také během vyjížďky nejvíce těsno. Celistvost modrobílého pelotonu narušovala pouze plajáda hostujících celebrit, mezi které letos patřil například jeden z nejlepších adventure závodníků světa Tomáš Petrček, elitní bikrosař a lakýrník Šampus a velkoklub RaFaMaZ reprezentovala jeho šedá eminence populární Rišák.

Krásná vyjížďka atraktivními lokalitami Hrabyňska vygradovala v Raduňce dovednostní soutěží ve výjezdu strmého svahu. Jejím jednoznačným vítězem se stal Kostík, který cílovou pásku překonal o 2.3km. Žěnské kategorii stejně suverénně dominovala teta Dominika, která v sedle svého SUPu F80 pokořila většinu mužských soupeřů. Sladkou tečkou za vyjížďkou byla návštěva rodinného vinohradu Sýkorových spojená s degustací prémiových pozdněsběrných bobulí.

Odpoledne program pokračoval na domácké scéně pověstného Bílého baletu - v multikulturním centru U zajíce, které kvůli akci dostalo nejen zbrusu novou fasádu, ale jeho guvernér Ťupa povolal na inkriminovaný večer rovněž ty nejvnadnější stevardky, což bylo mužskou částí osazenstva s povděkem kvitováno. Po slavnostních projevech vedení týmu započala konzumace uzenářských laskomin a kromě Jany, která je po návratu ze stáže v Buckinghamském paláci doslova nechutně otylá, si všichni přítomní parádně pošmákli. Po nezbytném olíznutí mastných údů přišlo ke slovu peprmintové neutralizační médium, které jak známo odbourává kalorie i cholesterol.

Dobře naladěná společnost se poté začala střídal na banánu (slangový výraz jednokolkářské komunity pro sedlo - pozn. autora) týmové jednokolky a jako nejzručnější ekvilibrista se ukázal sám předseda oddílu Tom. Ti méně zruční vzali na plácku před provozovnou za vděk alespoň Humrovým 4x speciálem SUP. Několikrát zopakované "basta-fidli" strejdy Luboše pak bylo jasným signálem odebrat se do svých domovů a po vzoru duhového Zďěňka řádně zregenerovat na nedělní vrchol domácí cyklokrosové sezóny.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet