kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
24.4.2012 / ČP XCO No.1 Teplice, MTB Medzihorím a King of Prague

Další úspěšný závodní víkend mají za sebou jezdci Superior Riders. Zlatá medaile zacinkala i tentokrát hned dvakrát - jednou na vrcholném domácím podniku, podruhé dokonce na zahraničním podujatie.

Kolotoč letošního českého poháru cross country odstartoval sobotní závod na oblíbené teplické trati a zatímco Janě (7.) a Kérovi (28.) závod nevyšel úplně dle představ, Pepa Kamler zcela deklasoval všechny soupeře kategorie Expert a za vítezství si připsal plný počet bodů do celkového pořadí.

Victor s Homoušem oprášili pasy, nakoupili prezervativy a vydali se za dobrodružstvím na Slovensko, kde se postavili na start bikemaratónu MTB Medzihorím. Účast černobílého komanda na závodě sponzorovaném tuzemskou značkou velocipedů Kellyš vyvolala lehkou nervozitu - slaboučký chvístek Homouš roztrhl řetěz již při rozjíždění (náhodička?) a nestihl start, Victor jen čirou náhodou odhalil nastrčený jed v bidonu, když dal na startu napít jednomu z žebrajících dětí... s o to větším odhodláním se vrhl do boje s živly a soupeři a po 70-ti km projel cílem jako absolutní vítěz, o čemž obsáhle referuje článek jednoho nezávislého slovenského serveru. To, že se ve výsledcích u jeho jména neobjevuje název týmu už je pouze úsměvnou tečkou za misí Superior Riders v zemi hardcore gangsta rapu.

Nedělní program členů týmu byl dán povinnou účastí na předsedově přednášce "Pandí svět"¨. Jedinou omluvenku dostal Kéro, který si v prestižním závodě King of Prague spravil chuť z Teplic, když dojel na maskovaném prototypu 27.5" na vynikajícím 4. místě.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet