kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
5.5.2012 / MČR XCM, Šela marathon, Helfštýn

Bikemaratonská scéna má za sebou letos nebývale brzké mistrovství republiky - pořadatelství tohoto prestižního podniku letos připadlo kultovnímu Šela marathonu. Superior Riders, i když v lehce okleštěné sestavě, samozřejmě nemohli chybět.

Tratě rozbahněné pátečním deštěm se nezaleklo kvarteto (jako negymnasista si numerickým významem tohoto slova nejsem zcela jist, ale risknu to) Kéro, Aviator Michael, Homouš a Petr G. (čti: Dží), které do závodu vtrhlo s jasným cílem nedarovat titul Kulhovi zadarmo. Obvzláště aktivní byl v tomto směru přidrzlý a rozmazlený pražský spratek Kéro, jehož již tak dost vysoké sebevědomí ještě nakopl vypečený kousek, když se mu ve čtvrtek podařilo jedinou ranou zdemolovat dvě ukrutně drahé DH přilby Giro Remedy a nechybělo mnoho a navlékal by se do mistrovského dresu místo Járy on ...XC specialista Honzík tedy po výborném výkonu 30. celkově a 20. v Elitní kategorii. Velice zdatně mu na trati sekundoval Spartakus Homouš, který i přes hendikem startu ze zadních pozic vybojoval cenné 45. místo celkově a 14. v kategorii. Standartně kvalitní výkon pak podal Petr G. (čti: Dží), když projel cílem jako 7. muž nad 40 let na celkovém 59. místě. Smůla bohužel potkala Michaela, který byl krátce po startu sražen tajemným mužem v netopýřím kostýmu. Drsný Aviator se však nenechal odradit a po divoké stíhací jízdě uzavřel na 99. místě první stovku celkového pořadí.

Zbytek týmu je bohužel stále v přísné karanténě Fokodelova léčebného institutu v Kašavě, kde se zotavuje z pandí chřipky. Podle posledních stěrů však léčba úspěšně finišuje a o příštím víkendu by se měli Superior Riders postavit na start bikemaratonu v rámci SP na Vysočině v hojnějším počtu.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet