kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
12.5.2012 / ŠkodaBike Plzeň a Mamut Tour Přerov

V rámci honu na drahé kovy vyrazili o uplynulém víkendu Superior Riders hned na tři závodní akce a opět se nevraceli s prázdnou.

Pepa s Kérem, kteří vybrušují formu na blížící se další díl ČP připnuli na svá karbonová řídítka čísla plzeňského ŠkodaBiku, oba si však lišácky zvolili jinou variantu trati. Kéro pak v cílovém spurtu 30km trati zcela deklasoval soupeře alá Cavendish, na delší, marathonem zavánějící, distanci proťal Pepa cílovou pásku jako 3. celkově a s přehledem zvítězilů ve své kategorii.

Beautifull monster Homouš se vydal potrápit soupeře na přerovský Mamut, kde jej po vyzrálé jízdě plné sofistikovaných nástupů o vítězství připravila banální chyba před koncem závodu, kdy mu výhled do jedné z posledních zatáček zakryl Pavel Žák a Rádiček ji nemohl vykroužit tak, jak si to ve svém pelíšku vysnil. Domů si i přesto odváží cennou keramickou medaili za vynikající 3. místo.

Na závodění si během nabitého programu SP v Novém Městě na Moravě našlo čas i trio Victor, Humr a Aviator, kteří se postavili na start sobotního bikemaratonu, kde v nabité konkurenci domácí špičky a před zraky reprezentačního trenéra Zapletala předvedli na tratích 80 a 40km vynikající výkon a nedokončili.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet