kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
27.5.2012 / Okoloolomouce, Pepi maraton a VC Krnova

Prvním velkým vítězstvím tety Dominiky skončilo účinkování Supeiror Riders v závodě CyklomaratonTour OkoloOlomouce a barvy týmu byly vidět i na dalších akcích.

Zatímco XC sekce týmu vycestovala do Bedřichova na 3. díl ČP, postavil se v sobotu Aviator Michael a Teta Dominika na start kratší, 30 km varianty závodu OkoloOlomouce. Na krásné trati, kterou si pochvalovali snad všichni zúčastnění a kterou ovládl sám její stavitel, Mirek Dušín moravské cyklistiky Tomáš Gladiš, si oba Riders počínali skvostně a zatímco Aviator dokončil na výborném 5. místě, teta Dominika v ženské kategorii suverénně zvítězila, připsala si na své konto první velké cyklistické vítězství a dokázala, jak ji svědčí, že se vyvázala z područí mocného Rocca. Gratulujeme!

V sobotu nezahálel ani jednatel týmu Victor, kterého pudy vyhnaly na náročný Karlovský Pepi Maraton. Na trati s gigantickým převýšením a nabitou konkurencí, z níž vyčnívalo především bratrské duo Fojtíků, vybojoval kvalitní umístění okolo 10. místa.

Neděle pak patřila dalšímu dílu silničního seriálu SPAC, tentokrát VC města Krnov. Předseda Humr, ačkoliv bral závod především jako kvalitní trénink, byl až do posledních kilometrů nedílnou, a v kopcích dokonce velice aktivní, součástí první skupiny. Nekvalitní povrch silnic si bohužel pár kilometrů před cílem vybral svou daň v podobě povolené brzdové páky a Rocco tak dokončil za čelní skupinou ve volném tempu.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet