kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
3.6.2012 / Memoriál Edy Rady a MTB Ondřejník

Nejen pohárovým cross country žil o uplynulém víkendu tým Superior Riders - teta Dominika vyrazila rozšířit sbírku svých medailí na Memoriál Edy Rady a na bednu vystoupal pod Ondřejníkem i Aviator Michael.

V sobotu odstartoval od SPŠ Stavební ve Valašském Meziříčí bikový memoriál jednoho z jejich učitelů Edy Rady. Teta Dominika do závodu odstartovala nebojácně a v úvodních kilometrech kontrolovala dění na čele ženské kategorie společně s největší favoritkou tetou Luckou. Po náročném výjezdu k veselské sjezdovce najeli závodníci na známou trať Valašského poháru MTB, ze které má teta Dominika od roku 2010 jistý respekt, což se neblaze projevilo na jejím tempu. Naopak teta Kamča zde do svých bujných plic nasála ohromné množství vzduchu a probojovala se na 2. místo. V cíli tedy Domča přebírala vynikající bronzovou medaili.

Kopcovitým závodem se rozhodl zpestřit svůj ospalý život Aviator Michael a vydal se v neděli společně s Rybanem na akci MTB Ondřejník. Oba Riders zpočátku bezpečně kontrolovali dění na čele, Ryban Homouš však brzy počal pociťovat únavu ze sobotního českého poháru a zvolnil. Se svým lídrem zústal chvíli v pozadí i Aviator, pak ale dostal volnou ruku a mohutným finišem se prodral na vynikající 2. místo. Závod ovládl s nemalou pomocí elitních domestiků Rodrigueze a Tuka matador Frýdlantí Zubař. Gratulujeme!


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet