kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
21.6.2012 / Ostravská školní liga 2012, 5. závod

Ostrava!!! má za sebou další, již pátý, závod letošní Školní MTB ligy. Na náročné trati Superior Riders opět nezaváhali a domů vezou hned čtyři medaile!

Tradičně spoře oděný pořadatelský sbor a trať vedoucí kolem pláží místního aquaparku byly tentokrát obvzvláště technicky náročné především z hlediska výběru vhodné optiky - vždyť co může být pro závodníka nebezpečnějšího, než odlesky vrhané dekolty a zadečky slunících se dívek. Riders mají díky partnerství s Oakleyshop.cz v tomto ohledu naštěstí širokou škálu výběru - Aviator tak zvolil osvědčené polarizační RadarLocky, Rocco, který tentokrát stihl start opravdu jen tak tak a musel startovat tzv. "na Fumiče" ve volných kraťasech, vsadil kvůli opravdu vysokému indexu nebezpečí na lázeňský model FuelCell. Oba výběry se ukázaly jako povedené krátce po startu, kdy šel předseda neohroženě na čelo závodu a také Aviator Michael, ačkoli těžce poznamenán svou brigádou testera vykrajovátek vánočního cukroví, se na druhém místě odpoutal od zbytku početného pelotonu. Nakonec tedy celkové vítězství+posbírané prémiové špurty pro Rocca a krásné 2. místo pro sympatického mošnovského dispečera.

Opožděný příjezd skupiny opozdilců Cigyho, Rodrigueze a Mr. Tuka lehce pozměnil další program a po zasedání jury byl operativně vypsán sprinterský závod na jedno kolo, aby si zazávodil opravdu každý. I toto klání nakonec ovládly barvy Superior Riders.

Pozávodní pohodová vyjížďka se Sergejovou bandou pak byla podobná té minulé, pouze teta Soňa osedlala místo Zaskara štýlovou festku a po problémech s přecitlivělými ochránci zvířat se místo mrože tentokrát lízal Míša...


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet