kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
5.7.2012 / Valašský pohár MTB XC No.4 - finále, Rožnov p.R.

Letošní seriál Valašského poháru MTB XC vyvrcholil o svátku příchodu zvěrstvozvěstů Cyrila a Methoděje finálovým závodem, který hostil jezdecký areál pod Hradiskem v Rožnově pod Radhoštěm.

Pořadatelský tým okolo Ivana Machulky zde připravil divácky přehlednou a atraktivní trať bez větších technických záludností, zato však s opravdu poctivým převýšením, které v kombinaci s pekelným vedrem potrápilo všechny startující. Po závodech mladších kategorií (démonický Kájoš tentokrát těsně 4.) nastoupil na start elitní kategorie předseda Rocco a poté, co se před nájezdem do terénu proloktoval na přední pozici, bylo jasné, že se pokusí závod zrežírovat  podle scénáře "start-cíl" stejně jako nedávno na oblíbené semetínské trati. A zatímco se kolo od kola stále více vzdaloval svým soupeřům, ovládl po pěti okruzích závod kategorie masters Tom Najser.

Hnán svým početným fanklubem prolétl nakonec po sedmi okruzích Rocco cílem s velkým náskokem na prvním místě a dojemné vítězství věnoval Gedžitce - osmákovi, který jej v týdnu opustil po problémech se zácpou. Na bednu pak stále ještě zdrceného předsedu museli doprovodit nejvěrnější asistenti Kájoš s Vašíkem.

Hezkou tečkou za letošním vydařeným seriálem Valašského poháru bylo vyhlášení celkových výsledků (Rocco po dvou vyhraných závodech 2., Kájoš 2., Najzy 2., „Šakal" Karlos Videcký 1.) a společné focení všech medailistů.

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet