kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
15.7.2012 / Beskyd Tour, BykeKap a další vítězství tety Dominiky

O uplynulém víkendu Riders opět nezaháleli a kromě náročných terénů rozčeřily jejich SUPice i stojaté a zatuchlé vody domácí silniční scény.

V sobotu ráno se totiž Victor s Roccem postavili na start 180km dlouhého silničního maratonu Beskyd Tour, jehož trať závodníkům představila většinu vyhlášených beskydských stoupání. Již na třicátém kilometru vystavil Victorovi stopku nepříjemný defekt a ten se tak s týmovým vozem ujal role sportovního directora jezdců Rocca, Buksiče a především pozdějšího vítěze Bouďase. Předserda Rocco se opět nevyspal úplně nejlépe a po 120km dlouhém sólo úniku za 1. a 2. skupinou obsadil 28. místo.

V neděli se na strt náročného horského bikemaratonu BykeKap postavil Homouš s tetou Dominikou, která jako pozdější vítězka popsala své zážitky takto:

3.ročník MTB závodu BYKEKAP je za námi. Za náš team se rvali na trati Homouš na dlouhé a teta Dominika na krátké. Trať nebyla vůbec jednochuchá, na závodniky čekalo 1700m převýšení a již po prvních km bylo jasné že nejeden kopec se půjde vedle kola. Technické výjezdy , technické sjezdy a sporé značení tratě bylo pro závodniky pořádnou psychickou zkouškou.

Homouš nakonec dojel na 5. místě a teta Dominika po pádu, který nevypadal vůbec pěkně pro 1. místo. Po předání cen Mirek Prašivka uspořádal ještě závod v šišové, kterého se učastnila i teta Dominika ale bohužel byla vyslána do souboje s mocným klanem Bulisáku a ve své rozjížďce prohrála. Příjemnou tečkou by Birel stan kde si všichni s učastnění zahráli v reklamě na Birel.

P.S.: Modřína přes prdel a naštíplé žebro... já už to nebudu dělat...

(Foťáky jsme tentokrát nechali doma)

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet