kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
11.8.2012 / Bobr Bike, Litovel

Stržený mostek přes říčku Kašávku po sobotní ranní průtrži mračen bohužel překazil výjezd týmového autobusu Superior Riders na závody Bobr Bike do Litovle. I přestože v kašavské klubovně týmu zůstala uvězněna esa formátu Victora, Petra G. (čti: Dží), Rybana a Aviatora, připsali si Superior Riders v Litovli cenné vítězství.

Postaral se o něj předseda Rocco, který na závod odjížděl individuálně přímo z vysokohorského tréninkového tábora širokospektrální opavské tréninkové skupiny označované kódem B1, s níž v týdnu absolvoval i několik lekcí na BMX trati.

Obvykle nekonečné minuty na startovní čáře tentokrát, díky nepříliš příjemné slovní konfrontaci, utekly jako voda a v pravé poledne vypustil dvousedhlavý peloton do akce přímo sládek místního pivovaru. O pekelné tempo v úvodních kilometrech se přesně dle předem připraveného plánu postaral nestárnoucí Tomáš Najser. Po nájezdu do terénu od něj taktovku přebral Rocco, který nejprve vyselektoval desetičlennou skupinku nejsilnějších a v prvním stoupání se do sólového úniku odpoutal i od nich.

Osamocen si pak vychutnal i zbytek krásně rychlé a jezdivé trasy, včetně výhledu na hrad Bouzov a po 50-ti km proťal cílovou pásku jako vítěz s náskokem pěti minut na skupinu pronásledovatelů, jejichž špurt ovládl "Piccolo Paolo" Pavel Žák před "krokodýlem" Radkem Šíblem.

Neodkladné povinnosti pak předsedu donutily k předčasnému odjezdu z centra závodu a vyhlášení vítězů se zůčastnil pouze v zastoupení, pročež článek doplňujeme pouze lifestyle obrázky z vysokohorského soustředění.

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet