kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
21.8.2012 / Superior Riders v akci a Velká cena Lašska

Celkem pěti závodních akcí se o uplynulém víkendu zúčastnili jezdci Superior Riders-kromě úspěšného vystoupení týmu na bikemaratonu Životské hory byly rychlé SUPy k vidění v Novosedlech, Horní Bečvě, Karlových Varech a Lichnově...

Partička XC specialistů Jana, Pepa a pražskej spratek Kéro vyrazila v sobotu na slušně obsazený Jihočesko-Bavorský pohár v Novosedlech. O tom, jak si v kvalitní konkurenci počínali referuje Jana:

"V sobotu jsem s Pepem a Kérem navštívila pěkně obsazený závod Jihočesko-Bavorského poháru. Pepe ovládl kategorii Hobby a když bylo tak krásné počasí, postavil se na trať ještě i s juniory. Já na silové trati nestačila pouze na na Karlu Štěpánovou a v ženách si dojela pro 2. místo. V Eliťácích se blýskl vítězstvím olympionik Ondra Cink před Matouchem Ulmanem. Kérečko po technických problémech ihned po startu nakonec na slušném 6. místě.

V neděli jsem pak jela jako členka štafety svůj první triatlon (přes tři země - ČR, Německo, Rakousko) a v kategorii jsme zvítězili!"

Homouš zvolil v sobotu lehce netradiční formu závodění, když se se svou partnerkou postavil na start Valašského MTB orienťáku... prozatím jsou oba stále nezvěstní a čekáme na jakékoli zprávy o jejich výskytu v beskydských hvozdech. Zajímavou zprávu se naopak podařilo vypátrat o Zajícovi, který letos prozatím svou závodní činnost úspěšně tajil - ten se v sobotu postavl na start KPŽ v Karlových Varech a v nabité konkurenci mužů nad 30 let vybojoval parádní 5. místo!

Tečku za úspěšným závodním víkendem udělal v neděli předseda Rocco, který se vydal obhajovat loňské vítězství na silniční Velkou cenu Lašska. Po úvodních rovinatých okruzích začal Rocco s vydatnou pomocí Čerta úřadovat v kopcích okolo Hukvald a podařilo se mu ovládnout nejen vrchařskou soutěž, ale po nervydrásajícím dojezdu i celkové pořadí.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet