kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
24.8.2012 / XC víkend Superior Riders

Víkend doslova nabitý prestižními cross country závody mají za sebou Superior Riders. Z ČP v Koutech nad Desnou a Ostravského Chachara si kromě tří medailí tentokrát odvážejí i několik stehů...

Ostřílená XC partička Jana, Kéro, Rocco a Ryban se nejprve v sobotu postavili na start finálového dílu Českého poháru v Koutech nad Desnou. Potenciálové bohužel nebyli tentokrát na nádherné nové trati Riderům příliš nakloněni: Homouš po skvostném startu zkroutil řetěz a byl nucen ze závodu odstoupit, o několik hodin později si v jedné z kamenitých sekcí přivodila hlubokou tržnou ránu na koleni Jana a místo projetí cílem se projela na chirurgii šumperské nemocnice, Rocco po statečném výkonu, kdy se pohyboval na hranici první patnáctky mezinárodního elitního startovního pole kolo před cílem vyzul pneumatiku a tak jediným, kdo v Koutech projel cílem byl Kéro na 25. místě.

O poznání lépe si počínali v sobotu Aviator s Victorem, kteří nastoupili do závodu Ostravský Chachar Fun Fun a oba ve svých kategoriích po čarovném výkonu ukořistili stříbrné medaile! Ještě úspěšnější byl v pak v sobotu Pepe, který ovládl první ročník Beskydského MTB maratonu pořádaného démonickým seskupením okolo Vlasti Matýska.

V neděli propukl naplno ostravský cyklistický svátek Ostravský Chachar - Riderům nejprve udělal radost novic týmu Honza Lavička, který dokázal, že po svém otci bezezbytku podědil schopnost ničit lidi a při své závodní MTB premiéře si dojel v kategorii starších žáků pro parádní 3. místo. Po něm se na vysychající trať vydali muži kategorie Expert, z nichž si suverénně nejlépe vedl Pepa Kamler a po 5 okruzích zaslouženě zvítězil. Mile však překvapil i Homouš s Aviatoram, kterým v cíli patřilo 7. respektive 8. místo.

Odpoledne pak byli na trať vpuštěni elitní muži a ženy. Z Riderů bojoval nejlépe Rocco, který v nabité konkurenci obsadil 24. místo. Kéro se bohužel od startu trápil a po několika okruzích zamířil do depa, aby pošetřil síly do dalších závodních klání.

Fotogalerie z akce

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet