kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
18.9.2012 / KPŽ Valtické cyklobranní, Pell's kritérium a Zličínské okruhy

Pepa, Aviator a Rocco se v doprovodu svých tet vydali na jih Moravy na předposlední závod seriálu KPŽ - Valtické cyklobranní s komorní účastí více než dvou tisíc závodníků.

Na ultrarychlé trati vydestilovalo zhruba patnáctihlavou skupinku hlavních favoritů až první kratší stoupání - pevně v ní byl zabudovaný Pepe a se skřípěním zubů do ní stihl doskočit i Rocco. Pro oba Riders byly ten den bohužel planety ve špatných konjunkcích a Pepa brzy předvedl další tríček z bohaté mošničky svých tanečních kreací, který znamenal stop jeho medailovým šancím. Rocco, který před závodem odlehčoval jak jen mohl (na svém voze dokonce ráno demontoval i zcela zbytečný zadní díl výfuku) pak o několik kilometrů dále doplatil na lehkou zkratku skrz ostrý makadam, po němž vpředním Furious Fredu vytvořil díru schopnout pojmout pyj průměrného Asiata. Omlácený Pepe nakonec projel cílem na 22. Místě, Rocco po instalaci duše od Tlusťocha (díky!) jako 43. Velezkušený Aviator (jedoucí pod uměleckým pseudonymem Jan Kec) nejenže se jako jediný vyhnul problémům, ale dokonce dirigoval skupinu svých domestiků tak šikovně, že mu v cíli patřila jeho vysoce oblíbená pozice 69.

Závod ovládl suverén letošní maratonské sezóny a novopečený taťka Kristián Hynek, cenné druhé místo pro Superior po spektakulárním špurtu s Grande Paolem získal ostřílený lišák Milan Spěšný. Téměř stejně dobře si pak na svém SUPu počínala i teta Johana, která vybojovala bronzovou medaili.

V neděli se pak Aviator s Roccem přesunuli do Brna na vysoce atraktivní a hvězdně obsazené městské kritérium. Oba Riders nejprve ráno suverénně prošli těsným sítem kvalifikačních jízd, přes oběd poseděli s etalonem cyklistické krásy Kosou, nakrmili nového pejska Janky Štefkové a o půl třetí se po boku českých olympioniků vydali za mohutné podpory skvělých fanoušků na trať plnou dlažby schodů a náročných stoupání... Rocco nakonec v cíli jako 10. hned za Jardou Kulhavým, Aviator 41. a Milan Spěšný opět skvěle 2.!

Zlatou tečku za nabitým závodním víkendem udělal Kéro, který pokračuje ve svém vítězném tažení a ovládl tentokrát pražskou XC klasiku Zličínské okruhy!!

Fotogalerie zbrněnského kritéria zde.

 

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet