kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
27.4.2013 / ČP XCO No.1, Teplice

Početná sestava Superior Riders vyrazila pod vedením Fishe na úvodní závod letošního Českého poháru cross country do severočeských Teplic.

První část výpravy dorazila na místo již ve čtvrtek, jelikož Teplice, jakožto jedno z nejčernějších míst v ČR, poskytovalo unikátní podmínky pro pozorování dechberoucího zatmění Mjesíce. V pátek se pak k Sexy Denise, Ondrovi a tetě Johance, trénujícím na teplické trati, přidal Vojta, Kéro a Rocco a všichni společně při večerním brífingu probrali taktiku na sobotní závod.

Nejdříve na trať vyrazil Ondra, pro něhož to byl také první pohárový start v kategorii kadetů. Po slibném začátku přišel bohužel defekt v podobě roztrženého řetězu, který nebyl schopný distribuovat mamutí sílu Ondrových gigantických stehen.

Po poledni pak čekal společný start tetu Johanku a Sexy Denisu. Ta se při své premiéře mezi kadetkami neztratila předvedla bojovný výkon jehož výsledkem bylo 12. místo a tedy i slibná startovní pozice pro příští závod. Tetu Johanku bohužel brzy po startu postihly technické problémy podobného rázu s jakými se potýkal Ondra a svůj teprve druhý XC závod kariéry nedokončila.

Chvíli před tím, než v Teplicích začal noční zákaz vycházení, vyrazili na svůj sedmikolový závod muži kategorií U23 a Elite, kde měli Superior Riders trojnásobné zastoupení. Císařpán Vojta přetavil svůj první start po dlouhé nemoci a v dospělácké kategorii se silnou mezinárodní konkurencí ve slušné 44. místo (23. v kat. U23), ostřílené eliťáky Kéra a Rocca pak dohnal mohutně povzbuzující Libovec na 21. resp. 16. místo (12./10. v kat. Elite).

Balení kol a návrat domů pak sice lehce pozdržel postarší inspektor Besipu, který podrobil Fishův Transporter nekompromisní kontrole bezpečnostních pásů a fixace kol. Výsledná známka 10z10 však byla příjemnou odměnou za náročný závodní den.

Rocco děkuje týmu Bike 2000 za dopravu, azyl a rozšíření hudebních obzorů v jejich týmovém autobusu na zpáteční cestě!

 

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet