kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
8.5.2013 / Valašský pohár MTB XC No.2, Halenkov

Seriál Valašského poháru MTB XC pokračoval druhou sváteční středu závodem na roztodivné trati v Halenkově. Superior Riders, tradičně neodjížděli domů s prázdnou...

V týmovém zázemí postaveným před halenkovským zdravotním střediskem bylo tentokrát nebývale živo - nemohl chybět lektor campingu Fish se Sexy Denisou, Victor, teta Johanka a Rocco. Absentoval sice Hermelín, který ladí formu na soustředění, dvojnásobně jej však zastoupily posily z klanu Lavičků a v dresu Riders navíc tentokrát hostovalo i zjevení letošní sezóny Ňuňáč, kterého přijel podpořit bratr Homouš s Ninuškou (psa nechali doma nebo u babičky-to neříkali).

Všichni výše jmenovaní byli tentokrát vpuštěni na trať s jediným brutálním stoupáním a jediným záludným sjezdem zároveň, pouze s tím rozdílem, že Roccovi věnovali pořadatelé v čele s Ivanem Machulkou dvojnásobný počet okruhů.

Po třech kolech se tak prořítila cílem Sexy Denisa zkušeně na 3. místě, stejně jako Victor, který obhájil svou bronzovou pozici ze závodu na Veselé a po závodě se jen těžko zbavoval houfů mladistvých fanynek. Teta Johanka zocelená dlouhou Šelou tentokrát nestačila pouze na postaršenou reprezentantku Báru Machulkovou a na bedně holky doplnila 3. Ňuňa. Dramatičtější průběh měla letošní premiéra malého Lavky, který si svou bronzovou medaili vybojoval až na cílové pásce, když nemilosrdně zařízl předčasně oslavujícího soupeře. Zkušenější z rodu Lavičků (ten co ničí lidi) si při svém závodním comebacku připsal parádní 7. příčku. Rocco tentokrát spíše než se soupeři bojoval se svým nejlehčím převodem 39x36, nakonec však 6 okruhů bolesti vydržel a projel cílem jako vítěz.


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet