kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
8.6.2013 / Cross Boar Slezská Harta, Horní Benešov

Ačkoli tuto sobotu pokračoval v Kutné Hoře svým 3. závodem ČP cross country, dal tentokrát Rocco s tetou Johankou kvůli časové tísni přednost téměř domácímu závodu v tajuplných terénech okolo vodní nádrže Slezská Harta.

Nejdříve se do boje vydal předseda startující na hlavní 65km trati označené jako "Kanec" a již kousek po startu bylo evidentní, že to dnes opět nebude procházka růžovým sadem - silné deště minulých dní udělaly z jinak jistě krásné trati bahnité peklo, nebývale tučné prize-money se zase postaralo o kvalitní konkurenci. Rocco nakonec odolal všem nástrahám náročné trati včetně loudění mladičké srnečky, a poté, co deset kilometrů před cílem konečně přišel jeho dlouho očekávaný lobotomický záchvat, odjel všem urostlejším konkurentům a neohroženě obhájil své zdejší loňské vítězství. Druhé místo si dnes zasloužil velice aktivně jedoucí Viky Pilčík a jako třetí projel cílem Niki Ivanov.

Teta Johanka čerstvě obtěžkána bakalářským titulem v lékařských vědách zvolila prozíravě kratší variantu trati Lončák (Slovník přátel myslivosti, Ing.Mojmír Boháč, nakl. Albatros, 2005, objaňuje tento termín jako "kanec junior" popřípadě "teenager") a v hustých lesích okolo přehrady nestačila pouze na tréninkovou kolegyni týmu BikeOne Renatu Najserovou. Závod žen měl pro tetu Johanku bohužel nepříjemnou dohru, když na místním fotbalovém pažitu zaspala vyhlašování vítězů v útrobách zimního stadionu.

Příjemnou akci konající se s masivní podporou Mikroregionu Slezská Harta a Sundance zakončila bohatá tombola a produkce ostřílené country kapely. Superior Riders rovněž děkují místnímu hasičskému sboru za koupel týmových strojů.

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet