kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
15.6.2013 / Petyša Tour 2013, Rožnov p.R.

Početná sestava Superior Riders se ulynulou sobotu postavila na start oblíbeného domácího beskydského bikemaratonu Petyša Tour. Na zdejších náročných tratích přetavili svou příkladnou tréninkovou píli hned ve tři medaile.

Na polední start delší 60km trasy se u rožnovského kina pod dohledem trenéra Varlata Žaludise postavil nejdříve Aviator a Rocco se zcela jasnou taktikou - rozj*bat početný balík hned po startu. To se novojičínskému playboyovi podařilo splnit do puntíku a poté, Roccovi všechny soupeře ukázkově odbrzdil v prvním příkřejším stoupání, zůstal předseda pouze v hvězdné společnosti juniorského mistra světa Toma Parstky a vítěze loňské Crocodile trophy Ivana Rybaříka. I toto trio se však brzy rozpadlo poté, co došlo k přepólování Ivanových podpůrných magnetů místní geomagnetickou anomálií a po Tomově nástupu, který předsedovy nohy vyhodnotily jako neperspektivní...

Rocco tak zůstal osamocen na druhém místě, které za podpory Varlata, Pohunka, Fishe, sexy Denisy, Boryho, malého Boryho, Homouše s tetou Ninou a dalších neohroženě uhájil až do cíle. O tom, že se dá úspěšně kombinovat vrcholný modeling i mountainbiking přesvědčil v Rožnově parádním výkonem a 3. místem nadsamec Pavel Němec, který na start dorazil přímo z pařížského veletrhu Hair&Fashion 2013 a jen těsně tak připravil o pódium Aviatora, který po splnění týmových úkolů dokončil jako 66.

Zbytek závodníků vypustil na kratší 30km trať skvostně spíkrující Tomáš Rudle o půl jedné a v nohasethlavém pelotonu zářili v dresech Riders teta Johanka, Lavka junior a především již téměř zapomenutý, nezapomenutelný člen týmu Michalis Cukřík Zajíc...

Nejagreivněji si odpočátku počínal mladý Honza, který se pohyboval na pódiových příčkách celkového pořadí. O ně je nakonec připravil zákeřný defekt kombinovaný s nekompatibilitou ventilku a pumpičky... i tak ale po dlouhotrvající nemoci skvělý výkon! Tata Johanka ukázala, že se po státnicových traumatech dostává zpět do formy a cíl proťala jako druhá žena, když nestačila pouze na reprezentantku Báru Machulkovou. Třešničkou na dortu kvalitních výsledků bylo zajdovo 7. místo celkově, které pro tohoto sympatického mobilhaus sales managera znamenalo bronz v kategorii nad 30 let.

V neděli pokračovala beskydská horská terapie Superior Riders zábavným tréninkem na nejkrásnějších trailech Veřovických vrchů pod vedením Mgr. Ouška.

Fotogalerii z Petyša Tour 2013 naleznete na týmovém Rajčeti


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet