kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
22.6.2013 / Genesis Bike Prague 2013, Praha

Pražská sekce Supeiror Riders pokračuje ve svém veleúspěšném tažení sezónou - Vojťas s Kérym tentokrát trestali soupeře na domácí půdě... více v Císařpánově reportu:

Pražáčci Kéro a Vojta se rozhodli odhalit své mužské (Vojťas i část ženských) rysy na závodě Genesis bike Prague, který odstartoval v sobotu z parkoviště pražského obchodního centra Nové Butovice. Kluci se po startu utrhli s první skupinou, ale po zmatcích na trati a špatném značení se skupina rozprostřela do startovního pole.

Vojťas nakonec odbočil na krátkou trať a po prostřídání několika velmi rozdílných nálad (od chuti někoho zabít až po radost) se nakonec rozhodl pospíchat do cíle a vybojoval 3. Místo a po prohlášení, že bývalý jezdec riders Pepe Kamler bude zařazen do kategorie uznalých padesátníků získal 2. Místo v kategorii. Honzík naopak zvolil trať delší, na které si počínal skvěle ale díky 2 defektům, způsobených obrovským kovovým trnem ztratil možnost poprat se o bednu. I tak se ale Kéro rozhodl nevzdat závod a dokončil na 19. Místě. Co se týče organizace závodů, panovaly zde velké zmatky. Nakonec to ale pořadí nijak výrazně nezměnilo a většina lidí si závod užila.

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet