kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
22.6.2013 / Valašský pohár MTB XCO No.3, Ratiboř

Za předposledním kláním letošního Valašského poháru cross country vyrazili Superior Riders tentokrát do Ratiboře, kde se v tropickém vedru bojovalo nejen o body do seriálu, ale i tituly přeborníků kraje.

Do ratiboře přicestovalo v podstatě kompletní moravské XC komando ve složení Sexy Denisa, teta Johanka, Victor, Rocco a dvě generace Lavků. Zázemí týmu měl tentokrát na povel zkušený táborník Fish, což bylo zárukou nejen neomezeného přísunu meruněk, rynglí, broskviček a jiných peckovin, ale i ledově vychlazených drinků a dostatku toaletního papíru.

Nejdříve se do boje s kopcovitou tratí vydala mladší část sestavy a každý udivoval tisíce diváků u trati po svém: Sexy mama svým raketovým startem, Johanka drtivým zátahem v kopcích a malý Lavka schopností zcela deaktivovat mozkové funkce během sjezdů... výsledkem výše uvedeného byla kompletní sada medailí - zlato pro tetu Johanku za vítězství v ženské kategorii a stříbro a bronz pro Sexy denisu a Honzu v přeboru Zlínského kraje.

Přípravu na start mužských kategorií zdramatizoval obří vřed na Viktorových sedacích partiích, který by za normálních okolností znamenal konec veškerých nadějí...pohohotový Fish však zašmátral ve své KPZ a vylovil vzácný exemplář Zmije Převalského (Vipera przewalskii). Stačilo jedno drobné uštknutí do příslušných partií a šampion byl připraven ke startu.

Ten zvládl nakonec nejlépe další z Riderů Rocco, který se nezalekl konkurence jediného soupeře, ihned se chopil vedení a suverénně zvítězil. Stejně nadějně to dlouho vypadalo v kategorii Masters, nakonec však na bednu vystoupal pouze Victor na 3. místě. "Ten co ničí lidi" byl v předposledním okruhu Fishem preventivně stažen ze slibně rozjetého závodu pro podezření z celkového přehřátí (organismu).

O gigantickou fotogalerii ze závodu se tentokrát postarala teta Bára.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet