kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
5.7.2013 / Valašský pohár MTB XCO No.4, Semetín

Na legendárním semetínském okruhu vyvrcholil letošní Valašský pohár cross country finálovým závodem. Superior Riders nezaháleli a na stupních vítězů pózovali fotografům hned několikrát.

Start všech kategorií, v nichž měl supertým s rychlými pruhy na dresech zastoupení, proběhl tentokrát najednou a tak se na náročné trati potkala Sexy Mama Denísa nejen s Roccem, ale po prodloužené zimní přípravě poprvé taky s Homoušem. Své SUPy osedlali i Deza s Ňuňáčem a ozdobit Valašský pohár přisvištěl z Hrachovce také juniorský reprezentant Filip Kubín, takže teta Johanka, která zvolila před Drásalem klidový režim, měla opravdu komu fandit...

Sexy Mama nakonec vybojovala parádní 2. místo a Rocco potvrdil svou letošní totální valašskou dominanci dalším vítězstvím. Homoušovi v nabité konkurenci kategorie Masters bedna jen těsně unikla. V celkovém zúčtování seriálu braly Sexy Denísa s tetou Johankou stříbro, Victor s Ňuňáčem bronz a Rocco zlato.

Po všech ceremoniích zbývalo už jen umýt týmové stroje, čehož se prfesionálně ujal Fish (ten den mimochodem pokořil i světový rekord v běhu do vrchu s dílenskou pumpou), vyfotit se s hvězdou Valašských filmů pro dospělé Jindrou Galetkou (znáte např. z Vsetínský internát IV., Chlípný bača ze Soláňa nebo Halenkovské galánky-návrat žilnatého dřevorubca) a především poděkovat celému pořadatelskému týmu v čele s Ivanem Machulkou za parádní závody a těšit se na další ročník!

Více fotek zde


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet