kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
6.7.2013 / BIkemaraton Drásal, Holešov

Jubilejní 20. ročník kultovního bikemaratonu drásal odstartoval uplynulou sobotu z holešovského náměstí. barvy Superior Riders hájil na dlouhé trati Rocco, teta Johanka bojovala na kratší distanci.

I každé malé dítě ví, že Drásal vyžaduje důkladnou přípravu - předseda letos nenechal nic náhodě a kromě nekonečných hodin tréninku v sedle si nechal týmovými pohunky připravit speciální elixír síly na bázi zmijího jedu.

Hadí toxiny skutečně fungovaly skvostně a Rocco se v první půlce závodu pohyboval v čelní pětce celkového pořadí a vypadalo to, že má po delší pauze Dráísala opět rozjetého na pódiové umístění. Zmijí dárce byl však patrně vegetarián, což se projevilo po brutálním výjezdu na Prženské paseky (pod nimiž se letos konal závod v truck trialu, v němž s týmovým transportértem zazářil repremechanik Zboňa), kdy předsedovi začalo lehce ubývat sil a počal registrovat pocit ne nepodobný hladu. Chvíli se ještě svezl se skupinou, která jej kousek před Trojákem dojela a pár kilometrů si užíval nezaměnitelný jízdní styl drásalovského matadora Radka Šíbla se všemi specifickými akustickými a jinými projevy, načež v zájmu přežití zvolil vlastní tempo. do cíle u holešovského zámku se nakonec dostal ve zuboženém stavu na 10. místě jen díky injekčně podané tatrance od Pavla Ševčíka.

Závod tety Johanky na padesátikilometroé trati měl podobný průběh - teta fantasticky odstartovala a v silné konkurenci něžných pohlaví se držela na medailových příčkách. Pokus o nástup v posledním výjezdu před sjezdem do Žopů však přinesl nevídanou dračí smyčku na řetězu, čímž pro Johanku závod skončil. I ona by se do Holešova nedostla bez cizí pomoci - o pitný režim se naštěstí postaral vašek utínek z Bottica, o dopředný pohyb pak nabušené paže vítěze letošního adrenalin cupu Ládi Maroula - děkujeme!

hezké sportovní gesto předvedl v cíli Mgr.Ouško Holiš, který pro rozveselení obou rozmrzelých Superior Riderů neváhal převléct za sexuálního devianta - taky pěkně děkujeme!


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet