kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
22.7.2013 / MČR XCE/XCO, Bedřichov

Mistrovské tituly v elasťákových bikových disciplínách se letos rozdělovaly v Bedřichově a Superior Riders byli v hojném počtu při tom...

Nejdříve vyslali vedoucí výpravy Fish a Láďa do mistrovských bojů Kéra s Vojtou, kteří se v pátek po boku kolegů a kolegyň z Bike 2000 postavili na start štafet. parádní výkon Císařpána, který s petrou Kozelskou a matym krumphanzlem obsadil 7. místo zcela zastínil kéry, který se stal v ostré konkurenci ondry Cinka jednoznačným vítězem soutěže o nejrychleji roztržený řetěz...

Sobota byla ve znamení mistrovské premiéry atraktivní disciplíny Eliminátor. Na výkonech členů týmu se bohužel podepsal urputný souboj o lukrativní místo pro týmový stan a tak těsným sítem kvalifikačních jízd prošel do čtvrtfinále pouze rychlík Kéry. Sexy Denisa, Ondra Herman, Teta Johanka, Vojta a Rocco tak alespoň posbírali cenné zkušenosti pro příští rok. Sobotní večer zakončilo pohodové grilování a týmová soutěž v odvzdušňování neodvzdušnitelných brzd Avid Sexy Denisy.

Vyvrcholením mistrovskéhoi programu byly samozřejmě nedělní závody cross country. Nejdříve do nich naskočili kadeti Hermelín a Malý Lavka, kteří v této nejnabitější kategorii vybojovali 22. resp. 30. místo a sklidili velký obdiv všech přihlížejících - Ondra za naprosto brilantní techniku jízdy, Honza pak za agresivní pojetí jízdy. Hodinu po poledni vyrazily na trať zástupkyně něžného pohlaví. Zde měli Riders želízko v ohni v podobě Sexy Denisy, která na chvíli přerušila oslavy zisku bronzu Filipa Kubína v závodě juniorů a vybojovala 11. místo. Tetu Johanku bohužel ze startu odvolal týmový lékař Lubin Fokodel pro hraniční hladinu hematokritu.

Nedělní program završil závod kategorií U23 a Elite. Zde zářil hlavně Vojta, který se mezi mladíky po parádním výkonu prodral do první desítky a cílem projel jako 9. Zahanbit se nakonec nenechal ani předseda Rocco, který na trati našel ztracenou motivaci a s urputností sobě vlastní vybojoval mezi eliťáky 12. místo. Na výkonu Kérečka se bohužel lehce podepsala únava z předchozích štafetových a sprinterských závodů, přesto v cíli bral pěkné 15. místo.

Velký dík patří celému realizačnímu týmu včetně hostujících externistů za přípravu špičkových podmínek a podporu v depu.

Fotogalerie z Eliminatoru

Fotogalerie z Cross Country


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet