kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
27.7.2013 / KPŽ Karlštejn tour, Praha

Císařpán Vojta jezdící letos ve vynikácí formě si na konto připsal další z cenných vítězství, tentokrát v prestižním seriálu KPŽ a navíc na domácí pražský půdě...

Další závod seriálu Kolo pro život, Karlštejn tour, tardičně startující v pražské Chuchli se jel za obvyklého 40 stupňového vedra, které se pro tento závod stává již tradicí. Za Riders se na start krátší trati postavil Vojťas, který závod, už kvůli předvečernímu dopingu v podobě aplikace vzácných a přísně tajných látek přenesených na člověka v podobě bodavého hmyzu, bez problému ovládl.

Hned po startu se ujal vedení i přes nepříznivou startovní pozici z chuchelského stadionu vyjížděl jako první. Na asfaltových rovinách pak ještě pustil před sebe pár sebepoškozovačů, ale jakmile přišel první kopec, zbyla pouze asi 6 členná skupina, kterou Vojťas postupně také zredukoval. V posledním kopci ujel i výborně jedoucímu juniorovi Zdeňkovi Jílkovi a i přes drobné technické problémy s řeřezem v posledním sjezdu si dojel s více jak minutovým náskokem pro vítězství. Hlavní účinek dopingových látek se dostavil v podobě zimnic a husí kůže, což se projevilo nejen u Vojty, ale i u nejnejky Michala Malíka.

 


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet