kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
24.8.2013 / Ostravský Chachar 2013

Další ročník ostravského svátku cyklistiky - kultovnícho Chachara, připravila pořadatelská tlupa MaxCursoru okolo Sexy Kamily a Marťase Šímy na poslední srpnový víkend. Kromě tradičního cross country UCI C1 se letos přes Bělský les prohnal premiérově i bikemaraton.

Předseda Rocco tentokrát svou dávku žurnalistické inspirace vyčerpal na článek pro mtbs.cz, takže pouze ve zkratce o účinkování čarovných a magických Superior Riders:

V sobotním XC tým s rychlými pruhy reprezentovalo především něžné pohlaví (tedy dvě) - Sexy Mama Denísa 7., Johanka v urputném souboji s nabitou mezinárodní konkurencí 11. V elitním závodě hodlal s Jardou Kulhavým zkřížit meč Rocco, jeho statečné účinkování na trati, kdy atakoval první desítku, však dvě kola před cílem zmařil roztržený řetěz.

V nedělním hyperrychlém maratonu se naplno rozzářila hvězda spurtera Aviatora, který po dechberoucím finiši ovládl 30km trať. Na stejné distanci svedla lítý boj i Sexy Mama a poté, co ji nezastavil ani podlý a nesportovní atak jednoho z mužských soupeřů (z něhož naštěstí vyvázla jen s odřeninami), brala v cíli stříbro . Rocco s tetou Johankou se, ve snaze vylepšit si rodinný rozpočet, postavili na start delší a bohatě dotované 50km trati. Poté, co v háku za Pepíčkem Černým na trati několikrát překročil rychlost zvuku, předseda v dramatickém závěru, okořeněném několika dětskými klamnými cíli, nestačil pouze na Ňumiho a Džobra a bral parádní 3. flek. Na tetě Johance se sice lehce projevila únava ze sobotního XC, přesto na bedně elitních žen nechyběla.

Bohatá týmová fotogalerie z celého víkendu

Profi fotogalerie Honzy Reinera z nedělního maratonu


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet