kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
8.9.2013 / ČP XCO No.5 - finále, Boskovice

Poslední příležitost XC kratochvíle na pohárové úrovni nabídla zbrusu nová trať v Boskovicích. Mezi kulisami westernového městečka a třetihorními plazy závodili samozřejmě také Superior Riders.

Celá tlupa ve složení Sexy Mama Denísa, Teta Johanka, Vojta, Kéro a předseda Rocco, dorazila do Boskovic již v sobotu, aby důkladně nastudovala zdejší parádní trať na nezvyklém písečném podkladu. Rekognoskace trati se bohužel stala osudnou Tetě Johance, na kterou při průjezdu dinoparkem zaútočil jeden ze stegosaurů a uštkl ji do nohy. I přes koňské dávky séra v podobě vyhlášených kuřecích steaků z vyhlášeného Fishova grilu ji následujícího dne týmový lékař MUDr. Lubin Fokodel start nepovolil.

Závodní neděle začala pro team startem Sexy Denísy, kterou po slibném začátku bohužel postihl stejný osud jako ten den mnoho dalších jezdců včetně Sexy Filípa - najetí na osten z trilobita a neopravitelný defekt daleko od depa znamenal pro Sexy Mamu konec závodu.

Elitní část sestavy nastupovala do podvečerního závodu náležitě nabuzená, poté, co se v týmovém stanu místo rozjíždění intenzivně věnovala četbě magazínu pro dospělé hřebce "Klisny a hříbátka", který Kéro ukořistil jednomu z cowboyů i s přiloženým pohledem, samolepkami, stájovými žabkami a ovčím střívkem.

Nejrychlejší start z Riders předvedl tradičně Kéro, poté co však po půl kole nepochopitelně zahnul k blízkým stájím, chopil se vedení předseda Rocco a i přes opakovaný únik plynu, který jej donutil v depu dofukovat dokázal po dvou hodinách projet cílem v elitní top 9. V boskovických písečných dunách bojoval neméně srdnatě i Císařpán Vojta a vysledkem bylo rovněž parádní 10. místo v U23.

Velký dík za masivní podporu během elitního závodu patří celému realizačnímu týmu v čele s Fishem, Sexy Denísou a Filipem, Tetě Johance a super fanouškům v čele s mladým Luťákem a družinou kolem Patrika Marka!

Fotogaleri z Boskovic


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet